BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Otwarcie nowej hali Targów Kielce

Nowa hala wystawiennicza Targów Kielce została otwarta 12 sierpnia. Według Andrzeja Mochonia, Prezesa Targów Kielce to jeden z najważniejszych dni w historii spółki.

Otwarciu hali Targów Kielce towarzyszyło widowisko taneczno-muzyczne Chopin4 przygotowane przez Kielecki Teatr Tańca, stając się jednocześnie dowodem na to, że przed Targami Kielce otwierają się nowe horyzonty.

Teraz w najnowszym pawilonie można organizować nie tylko targi i wystawy, ale również pawilon ten przystosowany jest dla organizacji różnych kulturalnych, artystycznych i sportowych. Jest nowoczesny w każdym calu, ale na tyle uniwersalny, że doskonale może komponować się, zarówno z przedsięwzięciami tradycyjnymi, jak i awangardą czy sztuką modernistyczną.

Otwarcie hali w Kielcach jest sukcesem z wielu powodów. Realizacja tego przedsięwzięcia trwała niespełna rok. To również sukces biznesowy, bowiem daje Targom Kielce zupełnie nowe możliwości działania. A przede wszystkim sukces współpracy i porozumienia. Zarówno w budowę pawilonu, jak i w uroczystość otwarcia zaangażowane było bardzo wiele osób, które dzięki wzajemnej współpracy wypracowały sukces uwieńczony uroczystym przecięciem symbolicznej wstęgi.

Uroczyste otwarcie hali Targów Kielce połączone z widowiskiem Chopin4 wieńczy pierwszy etap największego projektu w kategorii ośrodków kongresowych. Rozbudowa ośrodka prowadzona jest w ramach projektu „Modernizacja i rozbudowa infrastruktury Targów Kielce jako Międzynarodowego Ośrodka Wystawienniczo-Kongresowego” zaliczającego się do Działania III.2 Infrastruktura turystyki kongresowej i targowej Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013. Przedsięwzięcie opiewa na łączną kwotę 166 913 929,09 złotych netto. 71 milionów to pieniądze unijne, resztę finansują Targi Kielce.

Otwarcie nowej hali to dla nas wielkie święto. Ta inwestycja przenosi nasza firmę, ale też naszych wystawców i gości w zupełnie nowa epokę. Dlatego tak uroczyście świętujemy ten etap naszego rozwoju, mówi prezes zarządu Targów Kielce, Andrzej Mochoń.

źródło: www.sportbiznes.pl; www.strefabiznesu.echodnia.eu
zdjęcie: www.strefabiznesu.echodnia.eu

logo footer