BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

EVER sponsorem tytularnym Creative Honda Ever Racing Team!

Maj 2009 - EVER, czołowy polski dostawca profesjonalnych systemów zasilania awaryjnego, został sponsorem tytularnym motocyklowego teamu Creative Honda Ever Racing. Decyzja podyktowana jest dobrymi wynikami zespołu w poprzednim sezonie, kiedy to EVER współpracował z motocyklistami jako sponsor zwykły.

Dzięki znakomitej postawie Tomasza Kędziora oraz Rafała Hermana, marka EVER wzmocniła swój wizerunek lidera na rynku zaawansowanych technologii do najbardziej nawet wymagających zastosowań.

Umowa sponsorska obejmuje także inne kraje, w których startować będzie Creative Honda Ever Racing Team. Polski producent systemów zasilania liczy na dobre występy zespołu między innymi w Czechach i na Słowacji. EVER jest w trakcie przygotowań do wejścia na oba te rynki, co ma nastąpić w ciągu kilku najbliższych miesięcy.   

- W czasie, gdy wiele firm wstrzymuje budżety reklamowe i spowalnia działania promocyjne, EVER wyraźnie przyspiesza - mówi Mariusz Piątkiewicz, dyrektor handlowy EVER - Chcemy wykorzystać fakt, że dzięki przełomowym technologiom, jak na przykład superkondensator, nasze urządzenia są konkurencyjne nie tylko na  rynku polskim, ale także międzynarodowym.  Dodatkowo, bardzo ważnym atutem współpracy z zespołem Creative Honda Ever Racing jest wspieranie polskich sportowców, co stało się już tradycją naszej firmy.   

Współpraca z Creative Honda Racing Team wiąże się również z wykorzystaniem nowatorskich technologii zasilania awaryjnego EVER w trakcie przygotowań do wyścigów motocyklowych. Zespół używa zasilacza Sinline 3000 do szybkiego podgrzewania opon na linii startowej. Dzięki temu przyczepność maszyn jest bardzo wysoka już od samego początku wyścigu. Najnowsze technologie komputerowe doskonale wpisują się w olbrzymie wymagania stawiane maszynom wykorzystywanym w wyścigach motocyklowych. Szybkość, niezawodność i doskonała ergonomia to zalety sprzętu EVER, które z powodzeniem realizują oczekiwania zawodników oraz zespołów technicznych.

Barwy Creative Honda Ever Racing Team reprezentują: Tomasz Kędzior (6-krotny mistrz Polski) oraz Rafał Herman. Tomasz Kędzior w sezonie 2008 wywalczył tytuł drugiego wicemistrza Polski oraz piątą lokatę w Pucharze Europy. Obaj zawodnicy ścigają się w klasie Superstock 600 na motocyklach Honda CBR 600 RR. W tym roku, między innymi dzięki wsparciu EVER, team ma szansę na sięgnięcie po tytuł mistrza kraju.   

Warto wspomnieć, że producent od wielu już lat jest sponsorem strategicznym drużyny niepełnosprawnych siatkarzy na siedząco UKS Poznań.

EVER Sp. z o.o.                              

ul. Grudzińskiego 30
62-020 Swarzędz       

tel. (061) 6500 400
fax (061) 6510 927
tel. kom. 604 778 760           

www.ever.eu

White-Magick Sp. z o.o.

ul. Marii Skłodowskiej Curie 9A
63-100 Śrem

tel. +48 512 074 866

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.whitemagick.pl 


O firmie EVER

Firma EVER, największy polski producent systemów zasilania awaryjnego, powstała w 1991 roku w Poznaniu. EVER jest producentem i sprzedawcą urządzeń awaryjnego zasilania UPS, akumulatorów, ładowarek oraz listew zabezpieczających. Od roku 1996 firma produkuje zasilacze awaryjne pod marką EVER. Obecnie linia obejmuje: UPS-y z serii DUO II/DUO II Pro oraz ECO CDS/ECO Pro CDS – przeznaczone do ochrony komputerów PC, stacji roboczych, terminali komputerowych i internetowych, urządzeń telekomunikacyjnych, peryferyjnych, fiskalnych oraz systemów alarmowych; SINLINE, SINLINE XL oraz SINLINE Pro - przeznaczone do ochrony serwerów, komputerów PC, terminali komputerowych i sieci informatycznych; SINLINE LT – idealne do zabezpieczania zasilania rozbudowanych sieci komputerowych, serwerów oraz zaawansowanych stacji roboczych, POWERLINE - do zabezpieczania serwerów, sieci informatycznych i systemów obróbki danych; SUPERLINE – do podtrzymywania pracy centrów przetwarzania danych (produkt otrzymał Złoty Medal MTP na targach Expopower 2009); SPECLINE - model dedykowany do zabezpieczania pracy kotłów centralnego ogrzewania, pomp, układów sterowania oraz automatyki. Uzupełnienie oferty EVER stanowią UPS-y GE LanPro, SitePro i SG do pracy on-line w trudnych warunkach eksploatacyjnych jako centralne zabezpieczenie zasilania gwarantowanego odbiorów zmiennoprądowych. 

 

logo footer