BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Stadion Narodowy podczas Święta Saskiej Kępy

W dniu 11 września 2010r. odbędzie się V edycja Święta Saskiej Kępy. Podczas tej imprezy już po raz drugi będzie można odwiedzić stoisko pokazujące Stadion Narodowy w Warszawie.

Święto odbędzie się 11 września br. na ul. Plac Przymierza 6 (róg Paryskiej i Zwycięzców) na Saskiej Kępie w Warszawie.

Goście odwiedzający namiot Stadionu Narodowego w Warszawie, w godzinach 14.00-19.00 będą mieli okazję zapoznać się zarówno z historią Stadionu oraz postępem robót na budowie. Odwiedzający zobaczą także model stadionu oraz dowiedzą się jak stadion będzie funkcjonował w przyszłości.

Organizatorzy zachęcają, by przynieść ze sobą aparaty fotograficzne - zapewniają możliwość zrobienia sobie zdjęcia na przyszłym krzesełku stadionowym!

Podczas święta zostaną zorganizowane konkursy z upominkami. Co godzinę na stoisku przeprowadzony zostanie konkurs wiedzy o Stadionie Narodowym w Warszawie - dla zwycięzców przewidziano wyjątkową możliwość uczestnictwa w wycieczce na teren budowy stadionu. Tradycyjnie przygotowano także atrakcje dla najmłodszych - chętni wezmą udział w konkursie "Pomaluj Stadion Narodowy". Rysunki zostaną wyeksponowane w stoisku, a dzieci zostaną nagrodzone upominkami.

Święto Saskiej Kępy to impreza o charakterze kulturalno-rozrywkowym organizowana od 2006 roku na ul. Francuskiej na Saskiej Kępie w Warszawie. Cztery dotychczasowe edycje imprezy pozwoliły ożywić tę część Warszawy i sprawiły, że Święto Saskiej Kępy wpisało się na stałe w życie kulturalno-artystyczne miasta.

źródło i zdjęcie: www.stadionnarodowy.org.pl

logo footer