BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Wizyta UEFA na Stadionie Narodowym w Warszawie

10 września br. na budowie Stadionu Narodowego odbyła się wizyta ekspertów UEFA odpowiedzialnych za organizację UEFA EURO 2012™. Oceniali oni postępy prac na budowie od ostatniej wizyty, która odbyła się w marcu tego roku.

Celem spotkania było zapoznanie przedstawicieli UEFA z przebiegiem prac budowlanych na Stadionie Narodowym w Warszawie oraz omówienie kluczowych kwestii związanych z organizacją Mistrzostw w 2012 roku.

Gośćmi na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie byli m.in. Claudio Caila-Müller Dyrektor Operacyjny UEFA EURO 2012TM oraz Kenny Scott, Doradca UEFA ds. Bezpieczeństwa, którzy zwiedzili przyszłe centrum prasowe, fan club, centrum konferencyjne, biznes club oraz pomieszczenia przeznaczone dla VIP-ów. Z płyty boiska udali się do pomieszczeń przeznaczonych dla zawodników.

Zobaczyliśmy dzisiaj świetny budynek. Zaawansowany poziom prac pokazał jak wielka jest skala tego przedsięwzięcia. Od naszej ostatniej wizyty w marcu br. widać ogromny postęp prac, podkreślił Heimo Schirgi Dyrektor Operacyjny UEFA EURO 2012TM.

Przedstawiciele UEFA pytali o przewidziane na Stadionie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, infrastrukturę dla dziennikarzy i fotoreporterów oraz sposób komunikacji kibiców ze Stadionem. Poza samą budową, obejrzeli tereny sąsiadujące ze Stadionem, ktore w czasie Mistrzostw będą przeznaczone do obsługi gości VIP.

źródło i zdjęcie: www.stadionnarodowy.org.pl

logo footer