BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

28 września Puchar Ligi Mistrzów UEFA w Polsce

Puchar UEFA Champions League zawita do Polski w dniach 28 września-3 października. Europejskie Tournee Pucharu Ligi Mistrzów UEFA jest skierowane do kibiców, którzy chcą dowiedzieć się więcej o rozgrywkach, ich historii, magicznych momentach, klubach i legendarnych zawodnikach.

Trasa tegorocznego Trophy Tour, która rozpoczęła się w Monachium, obejmuje Czechy (24-26 września), Polskę (28 września-3 października), Słowację (8-10 października), oraz Austrię (14-17 października).

Na trasie przejazdu w Polsce znajdą się :

* Wrocław 28 września,
* Kraków 29 września,
* Poznań 30 września,
* Warszawa, gdzie w dniach 1-3 października odbędzie się wielki finał imprezy.

Na specjalnie przygotowanej ciężarówce pokazowej w barwach sponsora Ligi Mistrzów UEFA, UniCredit, najbardziej pożądany przez kluby europejskie puchar przybył do stolicy Bawarii. Chroniony w szklanym sejfie, ale widoczny dla wszystkich, przejechał przez Monachium do miejsca przeznaczenia, czyli miasteczka Trophy Tour na placu Marienhof.

Przechodząc przez stadionowy Tunel Piłkarzy, odwiedzający wejdą w inspirującą przestrzeń wystawową ze zdjęciami, filmami video i efektami multimedialnymi, które przypomną najbardziej znakomite turnieje z ich wszystkimi golami i pamiętnymi momentami. Pamiątki historyczne będą przywodzić na myśl największych mistrzów w dziejach Pucharu Europy i jego następcy, Ligi Mistrzów UEFA, a na wielkich ekranach odżyją magiczne chwile tych prestiżowych rozgrywek. Kibice będą mieć możliwość sfotografowania się z Pucharem UEFA Champions League, a w każdym z pięciu dni największe gwiazdy futbolu przybędą na sesje wywiadów i rozdawania autografów.

W każdym z miast, przez które przejeżdżać będzie Puchar UEFA Champions League, na zwiedzających niezwykłe miasteczka Trophy Tour czeka szereg atrakcji towarzyszących, m.in. konkursy i turnieje z udziałem znanych sportowców. Gratką dla kibiców będzie niewątpliwie obecność Luisa Figo, który będzie towarzyszyć Pucharowi Mistrzów w pięciu głównych miastach na trasie podróży (m.in. w Warszawie) jako Oficjalny Ambasador UniCredit w UEFA Champions League. Weźmie też udział we wszystkich konferencjach prasowych, będzie dostępny dla dziennikarzy przeprowadzających wywiady i poświęci czas by rozdawać autografy dla kibiców. Oprócz niego w Warszawie pojawi się jeszcze jedna piłkarska gwiazda światowego formatu. Imprezy we Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu uświetni także wielu wybitnych polskich piłkarzy.

Trophy Tour stanowi jedną z głównych inicjatyw w okresie trzech lat, w których UniCredit sponsoruje Ligę Mistrzów UEFA. Jest to strategiczne przedsięwzięcie, dzięki któremu UniCredit zwiększy swoją obecność jako europejska grupy bankowa z silnymi i głębokimi korzeniami w 22 krajach.

źródło i zdjęcie: www.fit.pl

logo footer