BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Pierwszy we Wrocławiu ośrodek projektu "Kibice Razem"

Kamienica przy Szewskiej 66/67A we Wrocławiu stała się wczoraj pierwszym lokalnym ośrodkiem koordynowanego przez PL.2012 projektu "Kibice Razem".

Podstawowym założeniem projektu jest promowanie pozytywnych form dopingowania, a także pomoc fanom we współpracy z organizacjami rządowymi i pozarządowymi. Stowarzyszenia kibiców mają często świetne pomysły, brakuje im jednak sił i środków na ich realizację. Jesteśmy przekonani, że projekt "Kibice Razem" pomoże kibicom w nawiązywaniu wartościowych relacji i skuteczną realizację wybranych projektów, mówi Dariusz Łapiński, koordynujący projekt z ramienia spółki PL.2012.

W projekt "Kibice Razem" zaangażował się Urząd Miasta Wrocławia m.in. przekazując kibicom lokal. Włączyło się także stowarzyszenie "Wielki Śląsk". Inicjatywa i organizacja lokalnych działań będzie jednak należała do fanów Aktywne zaangażowanie kibiców w projekt było podstawowym warunkiem jego realizacji, mówi Dariusz Łapiński. Chcemy podejmować działania odpowiadające rzeczywistym potrzebom kibiców, wejść z nimi w dialog, dodaje. Pierwszym zadaniem wrocławskich kibiców będzie wykończenie i umeblowanie przekazanego przez miasto lokalu.

Na bazie lokalnych ośrodków projektu "Kibice Razem", podczas Euro 2012 stworzone zostaną stacjonarne Ambasady Kibiców - punkty informacyjne tworzone przez kibiców dla kibiców przy okazji wielkich turniejów piłkarskich. Zadaniem Ambasady będzie przekazywanie informacji i udzielanie konkretnej pomocy wszystkim kibicom, którzy w czasie turnieju będą bawić się we Wrocławiu. Projekt ich organizacji, podobnie jak inna akcja dla fanów - "Kibice w Swoim Mieście" jest koordynowany przez spółkę PL.2012

źródło: www.2012.org.pl
zdjęcie: Urząd Miejski Wrocławia

logo footer