BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Stadion Cracovii z systemami SKIDATA

Wraz z otwarciem stadionu Cracovii zainaugurowano pracę systemu kart kibica opartego na rozwiązaniach SKIDATA AG. Dzięki niemu kibice Pasów mogli sprawnie zapełnić nowoczesny obiekt.

Otwarty stadion Cracovii to pierwszy w Polsce obiekt, na którym działają zintegrowane systemy kontroli dostępu, biletowy i akredytacyjny dostarczone przez SKIDATA. W skład rozwiązania wchodzą m.in. 34 pojedyncze i podwójne wysokie furty oraz dwa wejścia VIP z niskimi kołowrotami. Wszystkie wejścia wyposażone są w czytniki kart i biletów Vario.Gate. Dodatkowo, w wejściach zintegrowano kamery systemu elektronicznej identyfikacji, opartego na zdjęciach biometrycznych zapisanych w bazie klubu. To jedyne tak nowoczesne i zaawansowane technicznie rozwiązania tego typu na polskich stadionach.

To nasz pierwsza polska instalacja systemu z tzw. wysokimi furtami, mówi Marcin Zwierzchowski, dyrektor operacyjny DG Park, polskiego przedstawiciela SKIDATA AG. Mamy nadzieje już wkrótce wykorzystać doświadczenia zdobyte w Krakowie na stadionach przygotowywanych do Euro2012, na których wysokie furty będą niezbędne. Tym bardziej, że dwa pierwsze obiekty gotowe na Euro2012, czyli ukraińskie stadiony Donbass Arena w Doniecku i Metalist w Charkowie, wyposażone są właśnie w systemy SKIDATA, dodaje.

Na stadionie Cracovii SKIDATA odpowiada także za wyposażenie 25 kas biletowych oraz czterech punktów wyrabiania kart kibica. System pozwala także na zakup biletów przez Internet.

źródło i zdjęcie: DGPark

logo footer