BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Drzwi otwarte na stadionie we Wrocławiu

10 października odbyły się drzwi otwarte na stadionie we Wrocławiu. Impreza odbyła się pod hasłem "Bądź tam już teraz".

Według osób które weszły na płytę boiska całe przedsięwzięcie robi wrażenie mimo tego, że jeszcze nie gotowe. Drzwi otwarte na stadionie we Wrocławiu promowano pod hasłem "Bądź tam już teraz". Chętnych nie brakowało, a cała impreza spotkała się z bardzo szerokim odzewem.

Oprócz zwiedzania, można było liczyć na atrakcje dla dzieci i przekąski. Dobrze bawili się wszyscy począwszy od kibiców Śląska Wrocław, po rodziny z dziećmi, a nawet ludzi starszych i niepełnosprawnych. Nawet dojazd był ułatwiony, bo kursującą co 15 minut komunikacją miejską.

Sama budowa stadionu na dzień dzisiejszy zachwyca. Przyjechaliśmy tu z ciekawości, przede wszystkim, żeby skonfrontować rzeczywistość i to, co jest pokazywane w telewizji. Ponadto to jedyna okazja, by stanąć na płycie boiska, stwierdza starsze małżeństwo Zosia i Roman. Ja więcej nie stanę na płycie boiska, bo kariera piłkarza już na mnie nie czeka, dodaje pan Roman.

Podczas drzwi otwartych na stadionie we Wrocławiu jedną z atrakcji na terenie budowy Stadionu Miejskiego była możliwość zapoznania się z inżynierami tego projektu, którzy chętnie odpowiadali na pytanie. Jak podkreślają pracownicy Max Boegl (wykonawcy stadionu) obiekt ma być oddany do użytku już w czerwcu 2011 roku. Jeśli chodzi o realizacje projektu, to zanotowano nawet drobne wyprzedzenie. Konstrukcja żelbetonowa wykonana jest już w 80 proc. , a w trakcie budowy jest także parking czteropoziomowy na 1532 miejsca. Pod koniec września dotarły również materiały dachowe, które będą aktualnie montowane. Wszystko idzie zgodnie z planem, więc Wrocław ma się czym pochwalić.

źródło i zdjęcie: www.ttg.com.pl

logo footer