BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

X Wystawa Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych SPORT-OBIEKT

Zapraszamy do udziału w dziesiątej, jubileuszowej Wystawie Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych SPORT-OBIEKT, która odbędzie się w dniach 4-5 listopada 2010.

Targi poświęcone są w całości budownictwu sportowemu, produktom związanym z kompleksowym wyposażeniem stadionów i hal oraz systemom kontroli dostępu do obiektów sportowych. To szczególnie interesująca impreza, zwłaszcza w kontekście zbliżających się rozgrywek EURO 2012.

Kieleckie targi SPORT-OBIEKT wzbudzają z roku na rok coraz większe zainteresowanie wśród przedstawiciel klubów piłkarskich zajmujących się bezpieczeństwem na stadionach, prezesów i wiceprezesów klubów. Przybywa również zwiedzających - przedstawicieli miast i gmin, odpowiadających za bezpieczeństwo i modernizacje obiektów sportowych, co potwierdza coraz częstsze inwestycje samorządów w infrastrukturę sportową.

Podczas wystawy można zapoznać się zatem ze świetnie sprawdzającym się już na wielu stadionach sprzętem, ale także z najnowocześniejszymi rozwiązaniami dotyczącymi poprawy bezpieczeństwa na obiektach sportowych. Ubiegłą edycję Wystawy Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych SPORT-OBIEKT zwiedziło blisko 2000 specjalistów.

Głównym punktem programu targów jest współorganizowana z Polskim Związkiem Piłki Nożnej prestiżowa Konferencja "Bezpieczny Stadion", która w 2009 roku zgromadziła ponad 400 osób oraz Wielka GALA FAIR PLAY. Mistrzostwa EURO 2012 coraz bliżej, dlatego też problematyka konferencji dotyczy najważniejszych kwestii związanych z bezpieczeństwem stadionów, obiektów sportowych, monitorowania widowni, organizacji oraz całej infrastruktury wokół EURO 2012.

Co roku debatę prowadzi grono fachowców. W ubiegłym roku byli to m.in. przedstawiciele UEFA, PZPN, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendy Głównej Policji. Gośćmi Konferencji byli: Marc Timmer i Kenneth Scott, Prezes Grzegorz Lato oraz Adam Olkowicz - Dyrektor Turnieju UEFA EURO 2012.

Podsumowaniem Konferencji "Bezpieczny Stadion" było wręczenie nagród targowych i PZPN oraz budząca wiele emocji Wielka GALA FAIR PLAY. Za wzorową organizację zawodów i zapewnienie bezpieczeństwa uczestników na zawodach w danym sezonie puchary Prezesa PZPN otrzymały kluby: Lech Poznań, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Wigry Suwałki oraz Elana Toruń.

Doskonałym uzupełnieniem oferty wystawy SPORT-OBIEKT jest odbywająca się tradycyjnie w tym samym czasie Ogólnopolska Konferencja i Wystawa Monitoringu Wizyjnego ALARM.

Honorowy patronat nad wystawami objęli Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji - Jerzy Miller, Minister Sprawiedliwości - Krzysztof Kwiatkowski, Świętokrzyski Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach - mł. insp. Mirosław Schossler, Polski Komitet Olimpijski, Wojewoda Świętokrzyski - Bożentyna Pałka-Koruba, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego - Adam Jarubas, Prezydent Miasta Kielce - Wojciech Lubawski.

źródło: Targi Kielce Sp. z o.o.

logo footer