BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Konsorcjum Stali dostarczy stal na stadion we Wrocławiu

Spółka podpisała z Wrocławskim Przedsiębiorstwem Budownictwa Przemysłowego nr 2 WROBIS S.A. umowę na dostawę prefabrykatów zbrojarskich, stali prostej w wiązkach, siatek typowych i nietypowych.

Dostarczone materiały będą użyte przy budowie nowego stadionu we Wrocławiu położonego przy ul. Drzymały.

Szacunkowa wartość umowy to 11,7 mln zł.

To już trzeci kontrakt Konsorcjum Stali na dostawy stali związany z budową stadionów na Euro 2012. Spółka zawarła już podobne umowy z wykonawcami stadionów w Poznaniu i Warszawie (Stadion Narodowy). – Bardzo się cieszę, że udało nam się wykonać hat-trick, czyli zdobyć kontrakt na dostawy stali na trzy stadiony – komentuje prezes Konsorcjum Stali Robert Wojdyna. – To pokazuje, że strategia budowy zakładów wykonujących prefabrykaty zbrojarskie w największych miastach Polski przynosi efekty – dodaje Robert Wojdyna.

Konsorcjum Stali jest liderem w branży produkcji zbrojeń budowlanych. Obecna sieć produkcyjno-handlowa spółki składa się z 5 zakładów produkcyjnych oraz 10 oddziałów handlowych. Działalność produkcyjna prowadzona jest w pięciu zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Poznaniu, Warszawie-Bielanach, Warszawie-Rembertowie, Warszawie-Ursusie i Wrocławiu. Zakłady te dysponują łącznymi mocami produkcyjnymi ok. 14 tys. ton zbrojeń budowlanych miesięcznie.

źródło: wnp.pl

logo footer