BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Zagłosuj na nazwę Basenu Olimpijskiego w Szczecinie!

Wielkie otwarcie Basenu Olimpijskiego już 6 listopada. Jeszcze przed inauguracją ogłoszona zostanie jego nazwa. Wyboru nazwy dokonają mieszkańcy Szczecina. Głosować na jedną z pięciu propozycji można tylko do 02.11.2010!

W konkursie mogły wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie, które od 18 do 22.10.2010. nadesłały propozycję nazwy dla nowo wybudowanego basenu w Szczecinie. Miała się ona kojarzyć się z miastem i wizją Floating Garden 2050. Jedna osoba mogła przedstawić tylko jedną nazwę (jeśli było ich więcej, brano pod uwagę pierwszą z nich). W przypadku, w którym pomysły powtarzały się, do dalszego etapu kwalifikował się autor, który zgłosił się jako pierwszy.

Nadesłano w sumie 303 maile. 88 z nich zostało odrzuconych (jedna osoba zgłosiła kilka propozycji albo nazwy powtarzały się). Komisja, w skład której wchodzili: Piotr Wachowicz - dyrektor Biura Promocji i Informacji UM, Piotr Dykiert - dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki UM, Krzysztof Adamski - specjalista ds. marki w Biurze Promocji i Informacji, Waldemar Jarosz - zastępca dyrektora ds. kompleksów sportowych SDS, Anna Gilewska-Kubiczak z Biura Radców Prawnych UM oraz Jarosław Marendziak - szczeciński dziennikarz sportowy, obradowała nad 215 nazwami - 28 anglojęzycznymi, 46 - uniwersalnymi i 141 polskimi.

Do kolejnego etapu konkursu na nazwę Basenu Olimpijskiego w Szczecinie zakwalifikowano pięć propozycji:

  • Akwarium
  • Aquantis
  • Big Blue
  • Floating Arena
  • Pomerania Arena

Teraz czas na ostateczny wybór internautów. Głosowanie odbywa się na stronie miasta pod adresem www.szczecin.eu/plywanie/plebiscyt. Z jednego adresu e-mail można oddać tylko jeden głos. Plebiscyt trwać będzie do 2.11.2010.

Zwycięzcę poznamy 3 listopada. Będzie to autor nazwy, która uzyska najwięcej wskazań internautów (z zastrzeżeniem, że jeżeli zwycięska nazwa została zgłoszona przez więcej niż jedną osobę, to zwycięzcą zostaje osoba, która nadesłała daną propozycję jako pierwsza - decyduje data i godzina nadesłania nazwy do pierwszego etapu konkursu).

Dla autorów trzech nazw Basenu Olimpijskiego w Szczecinie, które spotkają się z największym uznaniem internautów przygotowano następujące nagrody:

  • I miejsce: dwuosobowy bilet wstępu na Mistrzostwa Europy w Pływaniu, które odbędą się w grudniu 2011 roku w Szczecinie. Imienne karnety wstępu na basen dla dwóch osób ważny przez 12 miesięcy oraz upominki reklamowe Szczecin Floating Garden

  • II miejsce: imienny karnet wstępu na basen dla dwóch osób ważny przez 12 miesięcy oraz upominki reklamowe Szczecin Floating Garden

  • III miejsce: imienny karnet wstępu na basen dla dwóch osób ważny przez 6 miesięcy oraz upominki reklamowe Szczecin Floating Garden

źródło i zdjęcie: www.szczecin.eu

logo footer