BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Konsorcjum Stali dostarczy materiały na budowę Stadionu Narodowego

Zarząd Konsorcjum Stali potwierdził przyjęcie realizacji zamówienia firm: Hydrobudowa Polska oraz Alpine Construction Polska na dostawę stali prefabrykowanej na budowę Stadionu Narodowego w Warszawie.

Zamówienie zostało potwierdzone pod warunkiem podpisania umowy szczegółowej dotyczącej przedmiotowego zamówienia w terminie do dnia 12 czerwca 2009 r. Konsorcjum stali ma dostarczyć zbrojenia budowlane na budowę stadionu do 30.06.2010 r. Szacunkowa wartość zamówienia to 22,4 mln zł netto.

- To już kolejna umowa Konsorcjum stali na dostawy stali w związku z Euro 2012 – komentuje prezes spółki Robert Wojdyna. - Wcześniej podpisaliśmy kontrakt na dostawy zbrojeń budowlanych na budowę stadionu w Poznaniu. To pokazuje, że strategia budowy zakładów produkcji zbrojeń budowlanych z myślą o inwestycjach infrastrukturalnych i Euro 2012 była słuszna. Liczymy na to, że inwestycje te ruszą pełna parą w ciągu kilku miesięcy – dodaje Robert Wojdyna. Konsorcjum Stali jest liderem w branży produkcji zbrojeń budowlanych.

Obecna sieć produkcyjno-handlowa spółki składa się z 5 zakładów produkcyjnych oraz 10 oddziałów handlowych. Działalność produkcyjna prowadzona jest w pięciu zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Poznaniu, Warszawie-Bielanach, Warszawie-Rembertowie, Warszawie-Ursusie i Wrocławiu. Zakłady te dysponują łącznymi mocami produkcyjnymi ok. 14 tys. ton zbrojeń miesięcznie.

źródło:  www.konsorcjumstali.com.pl

logo footer