BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Sklep Kibica na Stadionie Narodowym w Warszawie

Narodowe Centrum Sportu (NCS) zaprasza wszystkich chętnych do składania propozycji dotyczących wynajmu i prowadzenia „Sklepu Kibica” na Stadionie Narodowym w Warszawie.

NCS oczekuje sprawnego i profesjonalnego funkcjonowania "Sklepu Kibica" na Stadionie Narodowym w Warszawie, jako miejsca zapewniającego zarówno bogaty asortyment, jak i spełniającego funkcje społeczno-edukacyjne.

Potencjalny najemca powinien m.in. zaproponować model biznesowy współpracy z właścicielem obiektu zapewniający atrakcyjny asortyment oraz usługi (w tym obsługa wycieczek zwiedzających obiekt) oraz dostępność sklepu w ramach różnych faz funkcjonowania obiektu (dni powszednie, weekendy, imprezy).

Sklep Kibica zlokalizowany jest na poziomie -1 tuż obok recepcji głównej Stadionu Narodowego w Warszawie. Do sklepu prowadzić będzie bezpośrednie wejście z zewnątrz od strony ul. Zielenieckiej.

Narodowe Centrum Sportu będzie współpracować z najemcą sklepu w sprawach dotyczących zakupu licencji, sprzedaży własnych praw marketingowych oraz rodzaju asortymentu produktów dostępnych w punkcie. Przesyłanie ofert możliwe jest tylko do 15 grudnia 2010 roku, w formie elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Pod uwagę będą brane jedynie oferty z wstępnym 3 letnim biznes planem dotyczącym funkcjonowania sklepu.

źródło i zdjęcie: www.stadionnarodowy.org.pl

logo footer