BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

W Szczecinie wybudowano pierwszy Squash Center!

Szczecin może się pochwalić pierwszym centrum do gry w squash'a!

Squash Center, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Pogodna, Krzekowa, Bezrzecza, Mierzyna, dysponuje czterema pełnowymiarowymi kortami, sauną, gabinetami: masażu, fizjoterapii, rehabilitacji oraz sklepem sportowym dla graczy.

W Szczecinie wciąż brakuje miejsc do aktywnego spędzania wolnego czasu. Dlatego nowe centrum doskonale uzupełni szczecińską mapę obiektów rekreacyjnych. Squash to dyscyplina sportu, której początki związane są z Anglią i uprawiana jest obecnie w 153 krajach! W Polsce squash jest od kilku lat ale bardzo szybko zyskuje coraz większe grono miłośników.

Do dyspozycji gości są 4 korty (ASB oraz Ellis Pearson), które posiadają certyfikaty World Squash Federation, co jednoznacznie wskazuje na doskonałą jakość kortów. W Squash Center można poczuć się wyjątkowo nie tylko ze względu na korty do gry ale również ze względu na panującą w Squash Center atmosferę, która pozwoli na doskonałe spędzenie wolnego czasu.

Dla początkujących graczy Squash Center w Szczecinie oferuje zajęcia pod okiem profesjonalnego instruktora. W klubie będzie można skorzystać również z komfortowej sauny oraz z usług dyplomowanego masażysty Pana Filipa Subocz. W Squash Center nie zabraknie również sklepu sportowego, w którym będzie można zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt oraz odzież renomowanych firm do grania w squash'a.

źródło i zdjęcie: www.infoludek.pl

logo footer