BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Orlen Arena w Płocku z nowoczesnym telebimem TRIAS

TRIAS S.A. wyposażył halę sportowo-widowiskową Orlen Arena w Płocku w nowoczesny sprzęt multimedialny.

TRIAS S.A. dostarczył i zainstalował w hali sportowo-widowiskowej Orlen Arena w Płocku telebim o powierzchni 62 m2. To nowoczesny i największy w Polsce wewnętrzny telebim w obiektach sportowych o średniej wielkości (do 6 tys. miejsc). Dodatkowo obiekt wyposażono w tablice wyników wraz z systemem zarządzania treścią oraz system audio video w sali konferencyjnej.

Telebim od firmy TRIAS S.A. ma blisko 11 m szerokości i ponad 5,5 m wysokości. Został zainstalowany ok. 5 m nad płytą boiska. Będą na nim wyświetlane m.in. obrazy video, zdjęcia, spoty reklamowe, wyniki i statystyki meczów. Ekran wyprodukowany jest w technologii SMD o bardzo dobrej rozdzielczość. Dzięki temu prezentowany obraz jest bardzo wyraźny i doskonale widoczny z każdego miejsca w hali.

Zainstalowane na poziomie drugiej trybuny dwie tablice wyników z certyfikatem FIBA mogą obsługiwać rozgrywki międzynarodowe. Tablice mają wymiary 4 x 3 m, a sterowanie nimi dobywa się za pomocą pulpitu sędziowskiego zainstalowanego przy stoliku sędziowskim. Na tablicach będą prezentowane wyniki i statystyki meczów. Pomieszczenie reżyserskie wyposażono w miksery, urządzenia skalujące, monitory podglądowe oraz system i oprogramowanie służące do zarządzania treścią na telebimie, tablicach wyników i bandach ledowych.

Nowoczesny sprzęt i zainstalowane systemy dają hali w Płocku duże możliwości w zakresie organizacji widowisk, koncertów oraz wydarzeń sportowych o charakterze krajowym, jak i międzynarodowym, mówi Zbigniew Klonowski, Prezes zarządu TRIAS.S.A.


W sali konferencyjnej, która znajduje się na terenie obiektu, zainstalowano profesjonalny system audio-video. Obejmuje on m.in. wysokiej klasy projektor, automatycznie rozwijany ekran, trzystrefowe nagłośnienie, przyłącza, mikrofony oraz skrzynkę reporterską (służy ona do zgrywania materiałów np. z konferencji prasowej. Dzięki niej dziennikarze nie muszą zgrywać dźwięku z sali. Podłączając się do skrzynki reporterskiej mogą nagrać najczystszy dźwięk bezpośrednio na swoje urządzenia nagrywające).

----------

TRIAS S.A. to firma z ponad 11-letnim doświadczeniem na rynku multimediów. Spółka jest liderem w branży Event Engineering i Audio Video Integration. Firma zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań z zakresu multimediów i oświetlenia oraz tworzeniem i integracją systemów teletechnicznych.

źródło i zdjęcia: TRIAS S.A.

logo footer