BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Hotel Willa Port Conferences Resort & SPA w Ostródzie oddany do użytku

W listopadzie została ukończona budowa nowego obiektu Condohotels Group w Ostródzie. Hotel Willa Port Conferences Resort & SPA**** został oddany do użytku.

Oficjalne otwarcie Hotelu Willa Port Conferences Resort & SPA w Ostródzie odbędzie się na początku przyszłego roku. To idealny i zarazem ostatni moment na zakup apartamentu inwestycyjnego w tym obiekcie. Rozpoczęło się już podpisywanie aktów notarialnych a od stycznia przyszłego roku inwestorzy zaczną czerpać zyski z wynajmu.

Ofertę apartamentów condo w hotelu Willa Port można znaleźć w portfolio spółki Condobroker Estates & Consulting, części Condohotels Group. Oferuje ona tę unikatową na rynku polskim formę inwestycji w nieruchomości hotelowe z gwarancją osiągnięcia 25% zysku w okresie pierwszych 3 lat.

Produkt condo otwiera przed klientami nowe możliwości inwestycyjne: wykorzystanie ogromnego potencjału tkwiącego w rynku nieruchomości hotelowych w kraju, a także zapewnienie stałego zysku z inwestycji niezależnie od sytuacji na rynkach kapitałowych. Dodatkowo kupując apartament w hotelu Willa Port, który został już oddany do użytku, klienci praktycznie od razu mogą zacząć zarabiać, twierdzi Tomasz Malicki, General Manager Condobroker Estates & Consulting.

Hotel Willa Port Conference Resort & SPA jest położony w Ostródzie na Mazurach, tuż nad brzegiem Jeziora Drwęckiego. Znajdują się w nim 83 komfortowe pokoje, dwie restauracje, zaplecze konferencyjne oraz kompleks spa & wellness. Do dyspozycji gości przeznaczono parking ze 120 miejscami postojowymi. Hotel znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu typowych miejskich atrakcji i udogodnień. Bliskość jeziora i piękne widoki rozpościerające się z okien i tarasów pokoi niosą uspokojenie i relaks dla ciała i ducha.

Oprócz komfortowych elementów wyposażenia i eleganckich dekoracji utrzymanych w spójnym stylu w pokojach znajdują się telewizory LCD, minibary, sejfy oraz bezprzewodowe podłączenie do Internetu. Dostępne są także pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W menu restauracji można znaleźć szeroki wybór dań stanowiących połączenie nowoczesnych koncepcji kulinarnych i międzynarodowych trendów z tradycyjną kuchnią regionalną wykorzystującą świeże składniki będące naturalnym bogactwem Warmii i Mazur. Na kieliszek dobrego wina lub drinka zapraszamy do hotelowego baru.

Hotel Willa Port Conference Resort & SPA specjalizuje się w organizacji konferencji i spotkań biznesowych, oferując nowoczesną salę konferencyjno-widowiskową o powierzchni 288 mkw. z możliwością podziału na dwa mniejsze pomieszczenia. Dostępne są także dwie sale o powierzchni 65 i 60 mkw. W hotelowym SPA goście mogą skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów na twarz i ciało, usług kosmetycznych, masaży, a także basenu solankowego z możliwością pływania pod prąd. Obiekt jest bardzo dobrze dostępny komunikacyjnie - w Ostródzie krzyżują się drogi nr 7, 15 i 16, co zapewnia dobry dojazd m.in. od strony Warszawy (210km) i Gdańska (130km).

źródło i zdjęcie: www.condohotels.pl

logo footer