BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Ruszyła oficjalna strona internetowa Mistrzostw Europy 2011 w tenisie stołowym

Pod adresem www.tabletennis2011.pl ruszyła oficjalna strona internetowa Mistrzostw Europy 2011 w tenisie stołowym, które odbędą się w Gdańsku i Sopocie.

Strona internetowa www.tabletennis2011.pl przygotowana została w dwóch wersjach językowych - angielskiej i polskiej. Można tam znaleźć nie tylko informacje o samym turnieju, ale także m.in. o miastach-gospodarzach i hali rozgrywek - Ergo Arenie. Witryna Mistrzostw, które rozpoczną się za dziesięć miesięcy, będzie sukcesywnie rozbudowywana.

Strona internetowa Mistrzostw Europy Gdańsk-Sopot 2011 w Tenisie Stołowym została stworzona z myślą o łatwym korzystaniu z niej - posiada intuicyjne i rozbudowane menu. Jej wygląd zaprojektowano w oparciu o identyfikację wizualną Mistrzostw.

Witryna, przygotowana przez firmę Emart Synergia, oprócz aktualności, informacji o Turnieju, hali, miastach-gospodarzach i regionie oraz strefy dla mediów, będzie zawierała m.in. mapy, dokumenty i system livescore.

Strona, połączona z oficjalnymi profilami ME 2011 w serwisach Facebook i YouTube, oferuje ponadto galerię zdjęć i materiałów video. Do witryny dołączono również specjalny widżet - licznik odmierzający czas do rozpoczęcia Mistrzostw.

Mistrzostwa Europy Gdańsk-Sopot 2011 w Tenisie Stołowym odbędą się w dniach 8-16 października 2011 roku. Miejscem rozgrywek będzie nowo wybudowana hala Ergo Arena. Tej rangi impreza tenisa stołowego odbędzie się w Polsce po raz pierwszy.

źródło i zdjęcie:  Biuro Prasowe ME 2011

logo footer