BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Otwarcie aquaparku w Suwałkach

We wtorek nastąpiło otwarcie Aquaparku Suwałki. Od godz.17.00 obiekt jest dostępny dla wszystkich chętnych - informuje urząd miejski w Suwałkach.

W części rekreacyjnej nowego Aquaparku w Suwałkach są bicze, kaskada, gejzery, parasol i wiele innych wodnych atrakcji. W ciepłym baseniku dzieci będą mogły bawić się pod tryskającym wodą grzybkiem, czy też w sąsiedztwie wodnego jeża. Jest też basen do nauki pływania.

Popularnością powinna cieszyć się również dwutorowa zjeżdżalnia rodzinna oraz rurowa zjeżdżalnia otwarta. Będą również dostępne dwie zjeżdżalnie o długości powyżej 100 metrów. W Aquaparku Suwałki jest też profesjonalny basen pływacki z trybuną na ponad 300 osób.

W obiekcie są nie tylko atrakcje wodne. Można również odpocząć w saunach, czy grocie solnej. Cały obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Aquapark Suwałki, położony nieopodal miejskiego odcinka drogi krajowej nr 8, będzie czynny codziennie od 6.00 do 22.00.

Inwestycja której koszt wyniósł ponad 46 mln zł została sfinansowana w połowie przez miasto Suwałki, a w połowie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa.

źródło i zdjęcie: www.portalsamorzadowy.pl

logo footer