BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

XX Finał WOŚP na Stadionie Narodowym

W styczniu 2012 roku, XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w szczególnym miejscu - na Stadionie Narodowym w Warszawie. Z tej okazji dla wszystkich sympatyków budowy Stadionu Narodowego w Warszawie i WOŚP uruchomione zostały dwie aukcje specjalne!

Kolejny Finał WOŚP odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, zrobimy go razem i damy czadu!, powiedział Jurek Owsiak, Prezes Fundacji WOŚP.

W związku z tym, zostały uruchomione dwie specjalne aukcje.

Pierwsza z nich to ekskluzywna wycieczka po budowie Stadionu Narodowego w Warszawie z wyjątkowym przewodnikiem, Rafałem Kaplerem, Prezesem Narodowego Centrum Sportu. Z największą przyjemnością oprowadzę Cię po budowie Stadionu Narodowego w Warszawie. Pokażę Ci, jak jest realizowane to niesamowite przedsięwzięcie. Obejrzymy miejsca, które nie będą dostępne dla odwiedzających nawet, gdy Stadion będzie gotowy, powiedział. Każdy z 9 poziomów Stadionu odkryje swoje tajemnice. Będzie można zobaczyć, gdzie trener polskiej reprezentacji będzie opowiadał dziennikarzom o sukcesach, skąd mecze obejrzy Prezydent i gdzie gwiazdy muzyki będą świętować udany występ.

Wycieczka zacznie się dwa piętra pod poziomem muraw, a zakończy 45 metrów nad poziomem Wisły. Na pamiątkę zwycięzca licytacji otrzyma służbowy kask, kamizelkę i fotoreportaż z wyprawy.

Dla zwolenników mocnych wrażeń przewidziany jest wyjątkowy lot nad Stadionem Narodowym w Warszawie. W uzgodnionym terminie, podczas trasy nad Warszawą, którą w październiku 2010 roku leciał Prezydent RP Bronisław Komorowski z Michelem Platinim, Prezydentem UEFA, zwycięzca licytacji będzie mógł wykonać niepowtarzalne zdjęcia Stadionu "z lotu ptaka". Budowa właśnie teraz, po podniesieniu linowej konstrukcji dachu wraz z iglicą na ponad 100 m nad poziom Wisły, prezentuje się naprawdę imponująco! Przelot nad Stadionem odbędzie się w samolocie typu Cessna.

Liczymy na to, że przedmioty związane ze Stadionem Narodowym w Warszawie przekazane na Finał WOŚP, zostaną wysoko zlicytowane i łącznie przekroczą sumę 100 tysięcy złotych, powiedział Rafal Kapler. W tym roku przedmioty te są szczególnie atrakcyjne dlatego gorąco zachęcam aby wziąć udział w licytacji i tym samym wesprzeć Fundację Jurka Owsiaka, dodał.

źródło i zdjęcie: www.sportbiznes.pl

logo footer