BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Konkurs "AKTYWNE MIASTO" dla miast aktywnych w sferze sportu i rekreacji

Od 4 października trwa Konkurs "AKTYWNE MIASTO" dla miast aktywnych w sferze sportu i rekreacji. Celem I edycji Konkursu jest nagrodzenie miast promujących zdrowy styl życia, rekreację i sport amatorski.

Walka o statuetkę AKTYWNEGO MIASTA rozpoczęła się na dobre! Konkurs cieszy się rosnącym zainteresowaniem, pierwsze miasta zgłosiły już swoje kandydatury, opisując ciekawe i kreatywne działania promujące sport, rekreację i wszelką aktywność ruchową.

Konkurs AKTYWNE MIASTO ma na celu rozwijanie świadomości korzyści wynikających z uprawiania sportu w każdej postaci. Co istotne, dotyczą one nie tylko mieszkańców, ale także samych miast, które uzyskując miano AKTYWNEGO MIASTA, kształtują swój pozytywny wizerunek. AKTYWNE MIASTO to inicjatywa oparta na idei promocji aktywnego stylu życia, aktywizacji społeczeństwa i integracji różnych środowisk.

Do grona Ekspertów, którzy rozstrzygną losy miast konkursowych dołączyli: Magdalena Nelke, Magdalena Florek oraz Marzena Bogdanowicz. Wśród Przyjaciół Konkursu znalazł się złoty medalista olimpijski i wielokrotny medalista Mistrzostw Świata Szymon Ziółkowski. Oficjalnymi partnerami Konkursu AKTYWNE MIASTO są m. in. Europejski Instytut Marketingu Miejsc BestPlace oraz Press Service Monitoring Mediów. Patronat medialny nad Konkursem objęli m.in. Rzeczpospolita, Body Life, Radio PiN oraz portale Sport.pl i Aktywni.pl, zaś jego oficjalnym audytorem jest firma Deloitte.

Wszystkie miasta chętne do zdobycia tytułu AKTYWNEGO MIASTA na przesłanie zgłoszenia mają czas do końca stycznia 2011 roku. Zakończenie I edycji Konkursu odbędzie się podczas uroczystej Gali w marcu 2011 roku, w trakcie której Laureatom zostaną przyznane Certyfikaty, Statuetki i Wyróżnienia.

źródło i zdjęcie: www.sportbiznes.pl

logo footer