BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Wybrano najemcę powierzchni gastronomicznych na Stadionie Narodowym w Warszawie

18 lutego br. Narodowe Centrum Sportu podpisało z firmą Sodexo Polska Sp. z o.o. list intencyjny dotyczący wynajmu powierzchni gastronomicznych na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Naszym celem było pozyskanie profesjonalnego i doświadczonego partnera cateringowego, który zapewni na wynajmowanych powierzchniach świadczenie usług gastronomicznych na najwyższym poziomie. Do głównych zadań operatora należeć będzie zarówno obsługa podczas imprez masowych, koncertów, meczów, jak i codzienna obsługa powierzchni komercyjnych Stadionu Narodowego. Wierzę, że współpraca z firmą Sodexo zapewni najwyższy poziom obsługi gastronomicznej dla kibiców i gości Stadionu Narodowego, powiedział Robert Wojtaś, Wiceprezes Zarządu NCS.

Cieszę się niezmiernie, że NCS wybrało Sodexo jako partnera w zakresie świadczenia usług cateringowych na Stadionie. Jest to ogromny i unikatowy projekt na skalę Europy. Jestem dumny, że będziemy mogli brać w nim udział. Od wielu miesięcy kilkuosobowy zespół pracował nad przygotowaniem oferty, która spełni oczekiwania w zakresie świadczenia usług na jak najwyższym poziomie. Cieszę się, że znaleźliśmy w toku negocjacji z NCS podejście partnerskie, w wyniku którego wypracowaliśmy zintegrowane rozwiązania i optymalny model biznesowy dla tego wspaniałego obiektu, powiedział Yann Gontard, Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu Sodexo Polska Sp. z o.o.

Stadion Narodowy w Warszawie rozpocznie swoją działalność w lipcu 2011 roku. Oprócz podstawowych funkcji widowiskowo-sportowych będzie oferował pełen zakres usług gastronomicznych dla swoich gości. Wynajęcie powierzchni sprawdzonemu parterowi gastronomicznemu umożliwi kompleksową obsługą gastronomiczną 30 kiosków, centrum konferencyjne, kantynę dla pracowników biur, ekskluzywną restaurację z widokiem na panoramę Warszawy, jak również obsługę gości w biznes klubie, fan klubie i lożach VIP.

Podpisanie listu intencyjnego umożliwia opracowanie szczegółowych rozwiązań w ramach przyjętych założeń, natomiast podpisanie umowy przez NCS będzie możliwe po uzyskaniu zgód formalnych oraz decyzji właścicielskich zapewniających realizację przyjętego modelu zarządzania Stadionem Narodowym.

Sodexo to światowy dostawca rozwiązań w zakresie usług cateringowych i kompleksowej obsługi nieruchomości. Świadczy podobne usługi na stadionach we Francji, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Sodexo obecne jest w Polsce od 1993 r. i posiada doświadczenie oraz referencje w polskim sektorze publicznym.

źródło i zdjęcie: www.stadionnarodowy.org.pl

logo footer