BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Twoja wizja miasta - konkurs fotograficzny Stadionu Narodowego w Warszawie

W dniu 23 lutego rusza konkurs fotograficzny pt. "Twoja wizja miasta - Stadion Narodowy jako nowy element w krajobrazie Warszawy".

Konkurs skierowany jest do sympatyków Stadionu Narodowego w Warszawie i ma za zadanie wyłonić najlepsze ujęcie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie z zewnątrz, dowolnego miejsca w mieście.

W połowie 2011 roku z chwilą zakończenia budowy Stadionu Narodowego w Warszawie, nie tylko dzielnica Praga Południe ale cała przestrzeń miejska Warszawy, bardzo się zmieni za sprawą tego nowego, ogromnego obiektu, powiedziała Daria Kulińska, Rzecznik Prasowy NCS. Poprzez ten konkurs chcemy zaangażować mieszkańców stolicy i ludzi z całej Polski do przedstawienia indywidualnej wizji przestrzeni w której żyją, dotrzeć do ich subiektywnego odbioru otoczenia i krajobrazu miejskiego ze Stadionem w tle, dodała.

Konkurs "Twoja wizja miasta - Stadion Narodowy jako nowy element w krajobrazie Warszawy" podzielony jest na dwie tury, a jego rozstrzygnięcie i przyznanie nagrody głównej - wysokiej jakości sprzętu fotograficznego nastąpi w połowie maja br. O zwycięzcy zdecydują Internauci, którzy za pomocą głosowania spośród sześciu wybranych przez komisję konkursową zdjęć, po trzy z I i II tury, wybiorą to najlepsze.

Dodatkowo, najciekawsze zdjęcia, zostaną wystawione na gotowym już Stadionie Narodowym w Warszawie.

Nad całością konkursu czuwać będzie jury konkursowe w składzie: Rafał Kapler, Prezes Zarządu NCS, Jerzy Kośnik, fotograf budowy Stadionu Narodowego w Warszawie oraz Mieczysław Pawłowicz, fotograf- podróżnik.

Poza oficjalną stroną Stadionu wybrane prace konkursowe będą także prezentowane w serwisach patronów medialnych: warszawa.gazeta.pl, onephoto.net oraz dfv.pl. Konkurs organizowany jest przez Narodowe Centrum Sportu.

Zasady konkursu dostępne są na stronie www.stadionnarodowy.org.pl

źródło i zdjęcie: www.stadionnarodowy.org.pl

logo footer