BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Rusza sprzedaż biletów na Euro 2012!

Od dziś można składać zamówienia na bilety na finały EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie. Chętnych będzie dużo więcej niż wejściówek, więc o tym, kto zobaczy na żywo turniejowe mecze, zadecyduje ostatecznie losowanie.

Prezydent UEFA, Michel Platini, pojawi się dziś w warszawskim Centrum Nauki Kopernik o godz. 16.00, aby oficjalnie ogłosić początek sprzedaży biletów.

W trakcie uroczystości zostanie zaprezentowany jeden szczęśliwiec (wiadomo już, że to mieszkaniec Tarczyna), który wygrał loterię promocyjną UEFA, dzięki czemu otrzyma cztery bilety na pierwsze mecze Polaków.

Bilety można nabywać tylko za pomocą strony uefa.com od 1 do 31 marca. Stworzono tam specjalny portal biletowy, gdzie wyjaśnione są wszystkie zasady nabywania biletów na mecze Euro 2012.

Jedna osoba może złożyć zamówienie na maksymalnie cztery bilety na jedno spotkanie. Jako że jest ich z reguły o wiele mniej niż chętnych (na poprzednie EURO popyt dziesięć razy przekraczał podaż), to o tym, kto ostatecznie je otrzyma, zadecyduje losowanie w obecności notariusza.

Na każdy mecz mamy trzy kategorie cenowe:

  • Wejściówki na mecze grupowe kosztują 120, 280 i 480 złotych.
  • Mecz otwarcia w Warszawie można zobaczyć za 180, 560 lub 1000 złotych.
  • Bilety na finał w Kijowie kosztują 200, 1320 i 2400 złotych.

źródło: www.gwizdek24.se.pl
zdjęcie: www.uefa.com

logo footer