BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Druga konwencja FIT Style w Warszawie

Już 12-13 marca 2011 rusza druga edycja konwencji FIT Style w Warszawie.

Przez dwa dni uczestnicy drugiej edycji konwencji FIT Style w Warszawie będą mogli wziąć udział w lekcjach i warsztatach prowadzonych przez szkoleniowców z charyzmą i bogatym doświadczeniem.

Konwencja FIT Style to najlepszy sposób na wiosenne przesilenie. Na zaproszenie FIT Style odpowiedziały sławy światowego i polskiego fitness. Tak więc uczestnicy konwencji będą mogli wziąć udział w lekcjach prowadzonych przez Gila Lopesa z Brazylii, Toma Woll’a z Niemiec, Gabriela Francisco z USA.

Po raz kolejny na konwencji FIT Style zaprezentują się master trenerzy Les Mills, którzy przedstawią nowe programy treningowe BODYPUMP, BODYBALANCE i BODYCOMBAT. Na konwencji odbędą się również autorskie lekcje przygotowane przez polskich prezenterów, reprezentujących czołowe polskie szkoły fitness. Wśród polskich instruktorów zobaczyć będzie można: Kasię Zaklikowską, Anetę Ostrówkę, Martę Wawszczyk, Natalię Filipp, Piotra Kaczmarczyka.

Drugiego dnia konwencji FIT Style odbędzie się Maraton Fitness, który ma specjalną formułę. Jest przeznaczony nie tylko dla instruktorów fitness, ale również dla wszystkich pasjonatów fitness, którzy chcą poćwiczyć pod profesjonalnym okiem najlepszych prezenterów. Podczas Maratonu Fitness zaprezentowane zostaną lekcje, przygotowane przez trzech finalistów konkursu FitPrezenter. To właśnie spośród tej trójki wybrany zostanie zwycięzca, który wygra możliwość występu na kolejnej konwencji FIT Style, wśród najlepszych prezenterów.

W czasie konwencji odbędą się również szkolenia. 13 marca Gil Lopes poprowadzi Workshop Step Metodology. Gil podzieli się swoim bogatym doświadczeniem w zakresie budowania lekcji stepu, pozwoli rozwinąć umiejętności, lecz przede wszystkim zaprezentuje i wyjaśni nowatorskie metody nauczania choreografii stosowane obecnie w Europie.

Do Szkolenia może przystąpić każdy, kto ukończył szkolenia dotyczące Stepu i co najmniej od roku prowadzi lekcje Stepu.

13 marca Tom Woll poprowadzi workshop, w którym wyjaśni jak łączyć popularny styl tańca House z lekcją fitness.

Zagadnienia i plan konwencji dostępny na stronie www.fit.pl

źródło i zdjęcie: www.fit.pl

logo footer