BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Otwarcie nowej Pływalni Miejskiej w Łomży!

W piątek 25 marca o godz. 12:00 odbędzie się uroczyste otwarcie nowej Pływalni Miejskiej Nr 2 przy ul. Wyszyńskiego w Łomży. Tymczasem już od 21 marca od godz. 10:00 z obiektu będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy Łomży.

Zgodnie z zapowiedzią Prezydenta Łomży Mieczysława Czerniawskiego w dniach 21, 22 i 23 marca dzieci do lat 12 przez pierwszą godzinę będą mogły kąpać się za darmo w nowej Pływalni Miejskiej (po przekroczeniu 60 min. dopłata wg. cennika). Pozostałe osoby za godzinny pobyt na basenie zapłacą od 5 do 12 złotych. W piątek, 25 marca pływalnia będzie czynna po zakończeniu uroczystości otwarcia obiektu.

W nowej Pływalni Miejskiej przy ul. Wyszyńskiego w Łomży, oprócz głównej niecki basenowej z sześcioma torami do pływania, jest również mniejszy basen rekreacyjny i sportowy do nauki pływania oraz dobrze wyposażona część rekreacyjna m.in. ze zjeżdżalnią i brodzikiem dla dzieci, ławeczką napowietrzającą, parasolem wodnym, biczami, kilkoma gejzerami podwodnymi oraz dziką rzeką. W obiekcie czynna jest sauna mokra i sucha oraz grota solna. Inwestycja została zrealizowana za 35 mln zł i została dofinansowana z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013 kwotą 12,5 mln zł.

Cennik Pływalni Miejskiej Nr 2 w Łomży na ul. Ks. Kardynała Wyszyńskiego 15 dostępny na stronie www.lomza.pl

źródło i zdjęcie: www.lomza.pl

logo footer