BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Pierwszy "Orlik" w Kamieniu Krajeńskim otwarty!

21 marca został oficjalnie otwarty w Kamieniu Krajeńskim kompleks sportowy w ramach programu "Moje Boisko-Orlik 2012". Jest to pierwszy tego typu obiekt w tej gminie.

Na oficjalne otwarcie "Orlika" w Kamieniu Krajeńskim przybyło wielu gości, między innymi poseł RP Jarosław Katulski i prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej, Ryszard Ciężki.

Ceremonię otwarcia pierwszego "Orlika" w gminie rozpoczął burmistrz Kamienia Krajeńskiego, który po przywitaniu gości i opisu boisk sportowych sam wypowiedział się na temat sportu: Jak wiadomo uprawianie sportu jest walką nie tylko z rywalami, ale i czasami z samym sobą. Przelewanie swoich lęków i słabości podczas treningu rozwija charakter, a kształtowanie siły i samodyscypliny zaprocentuję w życiu codziennym, stwierdził.

Po wypowiedzi Wojciecha Głomskiego nadszedł czas na oficjalne przecięcie wstęgi, którego dokonał Pan poseł, burmistrz i młody piłkarz LKS Kamionki Kamień Krajeński, Mariusz Schliep.

Po części oficjalnej do ceremonii otwarcia "Orlika" w Kamieniu Krajeńskim włączyły się dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież gimnazjalna. Młodsi rywalizowali w torach z przeszkodami. Rozegrano również mecz pokazowy, gdzie zespół młodzików rywalizował miedzy sobą, podobny rozegrali również juniorzy młodsi Kamionki.

źródło: www.krajna.eu
zdjęcie: Andrzej Majewski

logo footer