BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Rozpoczęcie wynajmu lóż VIP na Stadionie Narodowym

23 marca Narodowe Centrum Sportu rozpoczęło proces wynajmowania lóż VIP "SkyBox 3000" na Stadionie Narodowym w Warszawie gdzie znajduje się łącznie 65 Lóż VIP, a każda z nich przeznaczona jest dla 12 osób. Oferta zakupu ekskluzywnego pakietu lóż VIP została opracowana na lata 2011-2012/2013.

Loże VIP to najbardziej ekskluzywne pomieszczenia na Stadionie Narodowym w Warszawie z bezpośrednim dostępem do własnych, dedykowanych miejsc na trybunach, z doskonałym widokiem na płytę boiska, na której odbywać się będą wszystkie wydarzenia sportowe i rozrywkowe.

Dostępne będą jedno lub dwumodułowe pomieszczenia o powierzchni odpowiednio 42m2 i 84 m2. Istnieje możliwość łączenia modułów i dowolnej aranżacji wnętrza. Na Stadionie Narodowym w Warszawie znajduje się łącznie 65 Lóż VIP, a każda z nich przeznaczona jest dla 12 osób.

Swoim najemcom Narodowe Centrum Sportu zapewnia bezpośredni i nieograniczony dostęp do loży 24h/7 wraz z pakietem biletów na wszystkie imprezy masowe organizowane na obiekcie, wyłączając okres UEFA EURO 2012™, na który najemca będzie mógł zawrzeć umowę z UEFA. Najemca loży będzie mógł z niej korzystać według własnego uznania, nie tylko podczas oficjalnych wydarzeń na stadionie, ale także z powodzeniem wykorzystywać ją jako miejsce bezpośrednio związane z biznesową działalnością. Loże VIP to pomieszczenia które z powodzeniem można wykorzystywać jako prywatne sale konferencyjne, miejsce spotkań i prezentacji produktów firmy oraz jako doskonałe otoczenie do zawierania nowych umów handlowych.

- Zainteresowanie wynajmem lóż VIP na Stadionie Narodowym w Warszawie, jest bardzo duże. Kilkanaście firm dokonało już wstępnych rezerwacji, kolejne są już w trakcie negocjacji., powiedział Rafał Kapler, Prezes Narodowego Centrum Sportu.

Wraz z wynajmem loży Klient otrzymuje szeroki pakiet usług dodatkowych: profesjonalny catering wraz z indywidualną obsługą kelnerską, miejsca parkingowe, oddzielne wejścia dostępne jedynie dla gości VIP. Pozostałe usługi zostaną ustalone indywidualnie.

Limitowana oferta to możliwość wyboru loży w najlepszych sektorach oraz otrzymania oferty biletów na UEFA EURO 2012™ od UEFA. W okresie od 23 marca do 11 kwietnia 2011 roku wszyscy klienci pakietu SkyBox 3000 nabywają gwarancję zakupu wynajętego modułu na czas organizacji turnieju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - EURO 2012™.

źródło i zdjęcie: www.stadionnarodowy.org.pl

logo footer