BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Kabiny prysznicowe w pociągach na Euro 2012

Łódzka spółka Deante przygotowuje specjalną kabinę prysznicową dla kibiców Euro 2012. Kabina prysznicowa Deante miałaby być zamontowana w wagonach pociągów kursujących pomiędzy miastami-gospodarzami Euro 2012, dzięki temu kibice będą mogli odświeżyć się w drodze na kolejne mecze.

Specjalnie na Euro 2012 Deante tworzy specjalną kabinę prysznicową, którą będzie można zamontować w wagonach pociągów kursujących pomiędzy miastami-gospodarzami mistrzostw. Inwestycja, która zaplanowana jest na początek przyszłego roku jest w ostatniej fazie przygotowania.

Opracowaliśmy już specjalny model kabiny prysznicowej wymiarami dostosowany do umieszczenia w wagonach pociągów na Euro 2012, potwierdza Katarzyna Dietrich kierownik działu marketingu firmy Deante. Kibice będą mieli możliwość odświeżenia się podczas podroży do kolejnego miasta gospodarza mistrzostw i ostudzenia emocji pomeczowych, dodaje.

Kabiny mają zostać wprowadzone do wagonów pierwszej klasy w miejscu jednej z dwóch toalet. Takie rozwiązanie będzie niezwykłym ułatwieniem dla kibiców chcących zobaczyć więcej niż jeden mecz Euro 2012.

źródło: Deante

logo footer