BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Konwencja Fitness & Wellness Event na targach w Poznaniu

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, podczas FIT-EXPO, w dniach 13-15 maja 2011 roku odbędą się warsztaty towarzyszące konwencji Fitness & Wellness Event.

14 maja, drugiego dnia V Fitness & Wellness Event na targach w Poznaniu odbędzie się szkolenie pod tytułem "Marketing - kampanie okresowe jako skuteczne narzędzie sprzedaży. Jak skutecznie prowadzić sprzedaż i kontrolować jej wynik?".

Szkolenie skierowane jest głównie do kadry kierowniczej oraz właścicieli klubów fitness i wellness. W obecnej dobie nasilonej konkurencji oraz mniejszej lojalności klientów, dobrze wyegzekwowana kampania marketingowa może zadecydować o przyszłości przedsiębiorstwa. Sobotni warsztat poruszy kwestię związaną z budową, działaniem i kontrolą okresowych kampanii marketingowych oraz zaprezentuje gotowe do wdrożenia przedsięwzięcia promocyjne.

Tegoroczne szkolenie odbywające się podczas FWE 2011 poprowadzi znany i ceniony na arenie międzynarodowej, specjalista z zakresu sprzedaży i marketingu Alan Leach. Jako absolwent Irlandzkiego Instytutu Marketingowego oraz praktyk z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży fitness, Alan Leach posiada zarówno wiedzę jak i doświadczenie potrzebne w tworzeniu udanych kampanii marketingowych. Jego wysiłek i talent przełożyły się nie tylko na znakomite wyniki współpracujących z nim firm, ale zostały również docenione poprzez otrzymane przez niego nagrody Major Direct Marketing Award oraz FIA Award.

- Już 14 maja, dzięki naszemu szkoleniu, otrzymają Państwo niepowtarzalną szansę na wykorzystanie wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów. Podczas warsztatu będziecie mieli możliwość stworzenia swojej własnej kampanii okresowej i skonsultowania ich z naszymi specjalistami. Wszystko to w połączeniu z osobą Alana Leacha w roli prowadzącego zagwarantuje przełożenie zdobytej wiedzy na wyniki biznesowe. Osoby chętne nie powinny zwlekać, albowiem szkolenie przygotowane będzie dla określonej liczby uczestników., stwierdziła Tamara Kryger, Project Manager V Fitness & Wellness Event.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie www.fitnessmarketing.pl.

logo footer