BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

I Konwencja Tribal Fitness School w Krakowie

16 i 17 kwietnia br. odbędzie się I Konwencja Tribal Fitness School w Krakowie. Oprócz 14 godzin fitness w dużej hali zostanie zorganizowanych 10 kameralnych warsztatów bez żadnych dodatkowych opłat.

Organizując I Konwencję Tribal Fitness School w Krakowie postawiono przede wszystkim na czołowych europejskich prezenterów, których nie można było jeszcze spotkać w Polsce. Stąd nawiązanie współpracy z francuską organizacją Fit Passion, dzięki której będzie okazja zobaczyć na scenie takie osobowości jak Laetitia Giorgi, Clement Deva czy Marios Meletis. Oprócz gości z Paryża, zaproszono znanych prezenterów, którzy dawno nie pokazywali się na polskiej scenie: Patric Lauruhn, Dominik Pytlarczyk czy Mariusz Czajkowski.

I Konwencja Tribal Fitness School w Krakowie to także okazja do przedstawienia kadry Tribal Fitness School - Anny Leszczyńskiej, Anny Sidor, Katarzyny Śmitkowskiej i Krzysztofa Tyszko. Lekcje dance i step na najwyższym światowym poziomie oraz świeże spojrzenie na zajęcia wzmacniające to wystarczające powody, żeby w ten kwietniowy weekend wybrać się do Krakowa.

Szczegółowe informacje o I Konwencji Tribal Fitness School znajdują się na stronie www.tribalfitness.pl/site/konwencja

źródło i zdjęcie: www.fit.pl

logo footer