BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Narodowe Centrum Sportu i AEG rozpoczęło negocjacje

Narodowe Centrum Sportu, operator Stadionu Narodowego w Warszawie, rozpoczęło negocjacje z firmą AEG Facilities Europe w sprawie partnerstwa w zakresie organizacji imprez.

Narodowe Centrum Sportu poszukiwał partnera z doświadczeniem w zakresie zarządzania obiektami sportowymi oraz posiadającego odpowiednie do skali obiektu jakim jest Stadion Narodowy w Warszawie doświadczenie m.in. w zakresie organizacji imprez cało stadionowych, imprez korporacyjnych i generowaniu maksymalnej efektywności operacyjnej obiektu. Tak pojęta współpraca z partnerem ma przyczynić się do osiągnięcia przez operatora Stadionu założonych celów biznesowych.

Liczymy na szeroką, strategiczną współpracę, a firma AEG jest światowym gigantem w branży rozrywkowej,  powiedział Rafał Kapler, Prezes Zarządu NCS. Warto podkreślić, że współpraca z AEG to możliwość włączenia Stadionu Narodowego w Warszawie do grona światowych obiektów o najlepszej ofercie rozrywkowej i komercyjnej. Podstawą kooperacji z AEG będzie wspólny cel: rozwój biznesu i czerpanie dochodów ze zorganizowanych przedsięwzięć. Jednocześnie współpraca z AEG nie będzie miała charakteru wyłączności, więc nie zamykamy się na innych promotorów, dodał.

Ostateczny model współpracy między Narodowym Centrum Sportu a firmą AEG oraz warunki finansowe kontraktu zostaną ustalone w toku dalszych negocjacji, zawarcie umowy planowane jest na czerwiec br.

źródło i zdjęcie: www.stadionnarodowy.org.pl

logo footer