BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Wrocław zaprasza na imprezę promującą EURO 2012!

5 maja Wrocław rozpoczyna odliczanie ostatnich 400 dni do otwarcia Turnieju UEFA EURO 2012™!

W czwartek o godzinie 15.30 na Rynku we Wrocławiu  rozpocznie się impreza promująca Euro 2012 dla wszystkich, którzy są ciekawi jak idą przygotowania miasta do Turnieju. W specjalnie zaaranżowanym i obrandowanym jedynym takim autobusie w Polsce, będzie można zapoznać się z aktualnym stanem budowy stadionu i inwestycji drogowych, czyli tematami, które emocjonują mieszkańców nie tylko Wrocławia, ale i regionu.

Jednak nie tylko inwestycjami żyje Miasto-Gospodarz! Wiele z nadchodzących 400 dni do Euro 2012 będzie wypełnionych zabawą, eventami i niecodziennymi atrakcjami. O tym, co czeka wrocławian już od dzisiaj do pierwszego gwizdka Turnieju, będzie można dowiedzieć się z atrakcyjnego materiału filmowego.

5. maja, oprócz rozpoczynającej się imprezy promującej Euro 2012, jest również datą oficjalnej inauguracji internetowej Księgi 2012 powodów, by pokochać Wrocław. Księga będzie się składać z 21 rozdziałów: m.in.: Wrocławianie, Historia, Sztuka, Kultura, Architektura, Pomniki i fontanny, Nauka, Biznes, Magiczne miejsca, Parki i ogrody, Krasnale, Kuchnia, Emocje, Magiczne chwile Ulice Wrocławia, i inne. Do Księgi jako pierwsi będą mogli wpisać się wszyscy Ci, którzy odwiedzą barbus. Następnie Księga będzie dostępna również w Internecie. Pod koniec 2011 roku, po dokonaniu wyboru wpisów i ostatecznej redakcji, Księga trafi zarówno do 2012 autorów, jak również na półki księgarskie.

Organizatorzy tak zaplanowali trasę przejazdu autobusu, aby atmosferę zbliżającego się Turnieju można było poczuć w wielu zakątkach miasta. Emocji w Barbusie z pewnością nie zabraknie, a o dobry nastrój zadba DJ. Możliwość zdobycia upominków związanych z Turniejem to kolejna z atrakcji dla odwiedzających ten niezwykły, mobilny punkt informacyjny. Barbus będzie jeździć po Wrocławiu przez trzy dni - od czwartku 5.05. do soboty 07.05.

źródło i zdjęcie: www.2012.org.pl

logo footer