BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Stadion Narodowy wybrał dostawcę ogrodzeń

LEGI Polska, dystrybutor ogrodzeń systemowych zaopatrzy warszawski Stadion Narodowy w ogrodzenia. To już trzeci, po Stadionie Miejskim w Poznaniu i PGE Arenie Gdańsk, obiekt zmagań EURO 2012, który wybrał systemy ogrodzeń tej firmy.

Na Stadionie Narodowym rozegrane zostaną trzy spotkania grupowe, w tym mecz otwarcia z uroczystą ceremonią, jeden ćwierćfinał i jeden półfinał.

W sprawie zarządzania obiektem trwają negocjacje z AEG Facilities, czyli operatorem największych aren sportowych na świecie. Ma to zapewnić wysoką efektywność operacyjną stadionu już po samych Mistrzostwach Europy. Rozpoczął się także montaż krzesełek oraz elementów dachu liniowego. Jak podaje spółka PL. 2012, wszystkie prace przebiegają terminowo i zgodnie z planem.

Dostawcą ogrodzeń na Stadion Narodowy będzie firma LEGI Polska. Na podobne rozwiązanie zdecydowano się także w Poznaniu i Gdańsku. LEGI korzysta z technologii sprawdzonej na sportowych imprezach masowych, między innymi na Mundialu w Niemczech w 2006 roku. Specjalnie dedykowany model systemu został przygotowany właśnie na potrzeby warszawskiego obiektu. Wyposażony zostanie on w prawie 2 kilometry ogrodzenia, 20 bram przesuwnych i 40 zwykłych.

źródło i zdjęcie: Juicy Marketing

logo footer