BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Firmy hutnicze chcą uczestniczyć w Euro 2012

Jerzy Bernhard, prezes zarządu Stalprofilu SA. poinformował, iż rząd zapowiedział uruchomienie środków na inwestycje  infrastrukturalne. Administracja jednak blokuje te decyzje.

Wiele przedsięwzięć jest organizowanych ze środków unijnych. Czy więc administracja odpowiadająca za uruchomienie tych środków chce wydać te pieniądze, czy też nie? Urzędnicy dość opornie podejmują decyzje o wydaniu środków na planowane inwestycje. Zdarza się, że firmy zainteresowane udziałem w inwestycjach infrastrukturalnych spełniły wszystkie warunki, mimo to nadal nie otrzymały odpowiednich decyzji.

Nasuwa się więc pytanie, czy w sytuacji dekoniunktury na rynku stali firmy nadal będą  podtrzymywać swoje zainteresowanie udziałem w Euro 2012? Firmy hutnicze chcą uczestniczyć w inwestycjach związanych z Mistrzostwami.

Grupa Stalprofilu jest przygotowana do realizacji przedsięwzięć związanych z Euro 2012, twierdzi Jerzy Bernhard. Firma dysponuje ciekawą ofertę w zakresie konstrukcji stalowych, dlatego bez problemów może realizować zamówienia.

źródło: www.wnp.pl

logo footer