BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Finałowe głosowanie w konkursie fotograficznym na zdjęcie Stadionu Narodowego

W dniu 14 maja br. uruchomione zostało głosowanie na najlepsze zdjęcie w konkursie fotograficznym "Twoja wizja miasta - Stadion Narodowy jako nowy element w krajobrazie Warszawy".

W konkursie fotograficznym wzięło udział 324 uczestników, którzy łącznie nadesłali ponad 680 zdjęć. Spośród wszystkich zdjęć nadesłanych w konkursie, w drodze głosowania internauci wybrali sześć najciekawszych.

Zdjęcie, które w finałowym głosowaniu otrzyma największą ilość głosów zwycięży i zostanie nagrodzone aparatem fotograficznym typu lustrzanka oraz roczną prenumeratą magazynu Digital Foto Video. Jury konkursowe zdecyduje czy zostanie przyznana nagroda - wyróżnienie. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony 19 maja br.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i nadesłanie oryginalnych zdjęć Stadionu Narodowego w Warszawie. Ilość i jakość zdjęć przeszła nasze oczekiwania, dlatego postanowiliśmy z wybranych zdjęć utworzyć specjalną wystawę na otwartym już Stadionie Narodowym w Warszawie, powiedziała Daria Kulińska, Rzecznik Stadionu Narodowego w Warszawie.

Finałowe głosowanie internautów w konkursie fotograficznym "Twoja wizja miasta - Stadion Narodowy jako nowy element w krajobrazie Warszawy" znajduje się pod linkiem 

źródło i zdjęcie: www.stadionnarodowy.org.pl

logo footer