BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Konferencja naukowa "Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012 - jak uniknąć efektu białych słoni?"

Cykl spotkań, warsztatów oraz konferencja naukowa "Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012 - jak uniknąć efektu białych słoni?" przybliżą obraz przedsięwzięć publicznych, społecznych oraz biznesowych związanych z przygotowaniami Polski do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012.

Wszystko to w ramach piątej edycji Dni Inwestycji organizowanych w dniach 17-22 maja 2011 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przez Studenckie Koło Naukowe Finansów oraz Projekt Społeczny 2012. Wykład inauguracyjny wygłosi Marcin Herra, prezes PL.2012

Uczestnicy Dni Inwestycji będą mieli szansę poznać możliwości wzajemnej współpracy przy wzmocnieniu polskich firm, gospodarki, poszczególnych branż. Warsztaty i konferencja naukowa "Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012 - jak uniknąć efektu białych słoni?" są także wyjątkową okazją do budowania społecznej świadomości na temat organizacji Turnieju w 2012 roku. W piątej edycji Dni Inwestycji wezmą udział studenci warszawskich uczelni i szerokie grono biznesowe.

W ramach imprezy odbędą się spotkania z ekspertami, warsztaty i konferencja naukowa "Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012 - jak uniknąć efektu białych słoni?" Wezmą w nich udział m.in. przedstawiciele spółki PL.2012, która prowadzi, koordynuje i nadzoruje przedsięwzięcia niezbędne do przeprowadzenia turnieju finałowego Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

Partnerami imprezy są spółka celowa Ministerstwa Sportu i Turystyki PL.2012, Grupa Wolontariat 2012 i LEWIATAN.

źródło i zdjęcie: PL.2012

logo footer