BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA

XVII edycja Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA oraz towarzyszących im równolegle targów MASZBUD i TRAFFIC EXPO-TIL odbyła się w dniach 10-13 maja 2011 r.

Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży, które zgromadziło w tym roku ponad 20 tys. zwiedzających i prawie 900 firm z całego świata, które na powierzchni blisko 33 tys. m² miały okazję zaprezentować swoje oferty. Wśród nich miejsce znalazła również firma Polbruk.

Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, organizowane cyklicznie raz w roku w Centrum Targowym w Kielcach, to druga co do wielkości wystawa w Europie i największe jak do tej pory wydarzenie w branży budownictwa drogowego w Polsce. Na tegorocznych targach i towarzyszących im wystawach obejrzeć można było oferty 862 wystawców m.in. z Polski, Belgii, Chin, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Luksemburga, Szwajcarii oraz Hiszpanii.

Obecne tam firmy to jedni z największych i najbardziej cenionych producentów oraz dostawców materiałów drogowych, maszyn i sprzętu budowlanego. Wśród wystawców znalazła się również polska firma Polbruk S.A. – producent kostki brukowej i wyrobów drogowych. W czasie trwania targów Polbruk zaprezentował asortyment przemysłowy do budowy dróg i autostrad, a eksperci z firmy Polbruk udzielali niezbędnych informacji na temat właściwości produktów i ich zastosowania. Zwiedzający mogli porozmawiać z przedstawicielami Polbruku w przygotowanym specjalnie na czas targów stoisku firmowym, za które firma Polbruk otrzymała wyróżnienie Organizatorów Targów.

źródło i zdjęcie: www.flypr.pl

logo footer