BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Portal dla wolontariuszy Euro 2012

Specjalnie dla wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc przy organizacji Euro 2012 powstał portal www.wolontariatmiejski2012.pl.

UEFA szuka w sumie ponad 5 tysięcy osób, którzy dołączą do programu wolontariatu UEFA EURO 2012. Wybrane osoby będą miały okazję pracować w 21 punktach operacyjnych.

Portal internetowy dla wolontariuszy, którzy chcieliby pracować przy organizacji Euro 2012 w Gdańsku i innych miastach gospodarzach to wspólny projekt 4 miast organizatorów Mistrzostwa Europy w piłce nożnej oraz spółki PL.2012.

Bycie wolontariuszem w czasie UEFA EURO 2012 to niepowtarzalna okazja poczucia unikalnej atmosfery jednej z największych imprez sportowych na świecie, piszą twórcy portalu. To szansa do zobaczenia imprezy od strony organizacyjnej, a także - okazja do zdobycia doświadczeń, możliwość sprawdzenia swoich umiejętności oraz dzielenia się radością, wiedzą i pasją.

Wolontariat podczas Turnieju Finałowego UEFA EURO 2012 nie jest okazją do oglądania meczów "na żywo" - przestrzegają To ciężka praca... To od wolontariuszy będzie zależał wizerunek Polski i Polaków, jaki zostanie w pamięci kibiców, mediów i całej piłkarskiej rodziny.

Na stronie internetowej www.wolontariatmiejski2012.pl można znaleźć wiele praktycznych informacji: począwszy od tej, jak zostać wolontariuszem, informacje o rekrutacji a także jakie trzeba przejść szkolenia (np. w zakresie topografii miasta, komunikacji miejskiej, reagowania w sytuacji paniki, udzielania pierwszej pomocy, historii mistrzostw w piłce nożnej i inne).

Rekrutacja do programu Wolontariat Miast Gospodarzy UEFA EURO 2012 rozpocznie się w październiku 2011 roku.

Głównym zadaniem wolontariuszy będzie pomaganie gościom w poruszaniu się po mieście, dlatego młodych ludzi w specjalnych koszulkach zobaczymy na lotnisku, dworcach i najważniejszych przystankach. Podczas turnieju będą zaopatrzeni w nieodpłatne napoje, jedzenie i bilety komunikacji miejskiej.

Źródło i zdjęcie: www.gdansk.naszemiasto.pl

logo footer