BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Przenośna podłoga sportowa po raz drugi na Ogólnopolskich Dniach Integracji

Już po raz drugi firma Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe zamontuje bezpłatnie przenośną podłogę sportową, Action Nitro Panel FC, dla Ogólnopolskich Dni Integracji "Zwyciężyć Mimo Wszystko" fundacji Anny Dymnej. Impreza odbędzie się na krakowskim rynku w weekend 11-12 czerwca br.

To już ósma edycja imprezy, pokazującej talenty osób niepełnosprawnych i dającej możliwość zmierzenia się ze sprawnymi rówieśnikami w rywalizacji sportowej. Na potrzeby wydarzenia Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe zamontuje bezpłatnie przenośną podłogę sportową, na której w niedzielę prezentować swoje umiejętności będą niepełnosprawni mistrzowie sportu.

Już po raz drugi część krakowskiego rynku firma Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe zmieni w profesjonalną, posiadającą certyfikaty Międzynarodowej Federacji Koszykówki, drewnianą nawierzchnię sportową Action Nitro Panel FC.

W niedzielę o 12.30, odbędzie się główna atrakcja programu, czyli mecz siatkówki, pomiędzy niepełnosprawnymi sportowcami i gwiazdami. W drużynie gwiazd wystąpią m.in. Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Przemysław Saleta, Zbigniew Zamachowski i Cezary Kosiński.

Życzę wszystkim, którzy przyjdą 11 i 12 czerwca na krakowski Rynek, aby patrząc na to co się wokół nich dzieje, dostrzegli jak piękne jest życie. Bądźcie z nami!, zaprasza Anna Dymna.

Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na stronie www.mimowszystko.org

źródło i zdjęcie: www.podlogi-kopp.pl

logo footer