BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Dach zamykany na Stadionie Narodowym

Pierwsza część montażu zamykanego dachu na Stadionie Narodowym w Warszawie została zakończona w ubiegłym tygodniu. Jest to część tzw. wewnętrznego dachu montowanego od strony ul. Wybrzeże Szczecińskie. Od strony północnej trwa montaż drugiej części tego dachu.

Dach zamykany na Stadionie Narodowym wykonany jest z materiału PVC, odpornego na działania czynników atmosferycznych, odpornego na gniecenie. Proces otwierania lub zamykania dachu jest krótki i wynosi ok. 20 minut. Zmontowane są już wszystkie napędy dla tego dachu. Napędy służą naciąganiu materiału w przypadku zamykania lub zwijaniu w przypadku otwierania dachu. Zakończono montaż dachu szklanego, trwa uszczelnianie styków tafli tego dachu.

Zmontowano 50 z 72 segmentów membrany dachu zewnętrznego na Stadionie Narodowym. Przygotowywana jest instalacja odwadniania dachu.

Zbliża się ku końcowi montaż pomostów technicznych - promieniowych i obwodowego.

Jednocześnie trwa montaż krzesełek, którego stopień zaawansowania osiągnął 65%. Na płycie boiska zmontowano dwa ekrany wielkoformatowe. Pomyślnie odbyła się próba ich uruchomienia.

Biało-czerwona elewacja jest uzupełniana w miejscach gdzie demontowane są żurawie dźwigowe, które dotąd służyły do montażu elementów dachu na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Oprócz tego trwają również prace przy układaniu granitu na schodach terenowych, rozpoczyna się też wykonywanie nawierzchni na głównych ciągach pieszych.

źródło i zdjęcie: www.stadionnarodowy.org.pl

logo footer