BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Akcja "LATO W MIEŚCIE 2011" na sportowo

"Lato w mieście 2011" jest organizowane przez Miasto Stołeczne Warszawa. Bogaty i różnorodny program obejmuje zajęcia edukacyjne, sportowe, rekreacyjne i kulturalne odbywające się w szkołach, obiektach sportowych, domach kultury, klubach i innych placówkach.

Dzieci i młodzież uczestniczą w programie bezpłatnie. Planowane środki finansowe - blisko 10 mln zł - pochodzą w całości z budżetu m.st. Warszawy. Inauguracja akcji "Lato w mieście 2011" odbędzie się w Parku Agrykola 28 czerwca 2011 r. o godz.10.30.

Jak co roku w miasteczku sportowym można będzie sprawdzić swoją formę sportową i dobrze się bawić na bugee-trampolinie, ściance wspinaczkowej i wielu innych instalacjach przygotowanych przez TKKF.

Na scenie inauguracji w tym roku będzie królował taniec. Zaprezentują się zaproszone zespoły i finaliści projektu "Zatańcz i Ty", realizowanego przez Fundację Ogrody Muzyczne, który został dofinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawę. Zobaczymy też zespoły z "Dorożkarni" i Pałacu Młodzieży.

Akcja "Lato w mieście 2011" na sportowo

Miejskie Ośrodki Sportu i Rekreacji udostępnią bezpłatnie około 80 obiektów sportowych, m.in. 14 hal sportowych, 22 pływalni (w tym 3 sezonowe), 14 boisk (w tym Orliki i Syrenki), 13 sal i korty tenisowe, 2 wrotowiska, stok narciarski "Górka Szczęśliwicka" a przy nim kolejkę grawitacyjną (godziny otwarcia i zapisy: www.um.warszawa.pl). Pierwszeństwo w korzystaniu z obiektów będą miały grupy zorganizowane. Ośrodki przygotowały również programy sportowe dla uczestników indywidualnych.

Szczegółowy program akcji "Lato w mieście 2011" znajduje się na stronie www.um.warszawa.pl

logo footer