BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Międzynarodowa Konwencja FitStyle Summer 2011

Już 5-6 sierpnia odbędzie się w Kielcach Międzynarodowa Konwencja FitStyle Summer 2011!

Konwencja odbędzie się w ramach Targów Kielce SPORT LATO. Targi te cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością, a intencją ich organizatora jest stworzenie największej w Polsce imprezy targowej w szerokiej formule: sport, rekreacja, zdrowy styl życia, w którą doskonale wpisuje się fitness.

Międzynarodowa Konwencja FitStyle Summer 2011, która odbędzie się na Targach SPORT-LATO KIELCE w dniach 5 i 6 sierpnia, stanie się okazją do realizacji tych celów.

Międzynarodowa Konwencja FitStyle Summer 2011 to niepowtarzalna okazja, by przez dwa dni wziąć udział w lekcjach i warsztatach prowadzonych przez szkoleniowców z charyzmą i bogatym doświadczeniem. Na zaproszenie FitStyle odpowiedziały sławy światowego i polskiego fitness. Lekcje poprowadzą: Tom Woll z Niemiec, Per Markussen ze Szwecji, Julien Roy z Francji, Salvatore Panebianco z Włoch. Na konwencji FitStyle Summer nie może zabraknąć prezenterów Les Mills, a także całej plejady wyśmienitych polskich prezenterów z czołowych Szkół Fitness.

Podczas konwencji zorganizowany zostanie również Maraton FitDance, który poprowadzą Tomasz Barański, Dorota Baburin oraz Zumba Team. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zajęciach: zumba, salsa, hip-hopu, jazz i house.

W konwencji udział może wziąć każdy, bez względu na to czy jest początkującym czy doświadczonym instruktorem. Do wspólnych ćwiczeń organizator zaprasza również osoby, które nie mają instruktorskiego doświadczenia, a fitness stał się dla nich sposobem na życie.

źródło i zdjęcie: www.fit.pl

logo footer