BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Ruszyła strona Akademii Euro

Ruszyła strona Akademii Euro. Pod adresem www.akademiaeuro.pl można znaleźć wszelkie niezbędne dokumenty i bardzo przystępnie opisane procedury związane ze zgłoszeniem się do systemu szkoleń realizowanych w ramach Akademii Euro.

Projekt Akademia Euro skierowany jest do osób, które będą miały bezpośredni kontakt z turystami odwiedzającymi Polskę w takcie Mistrzostw Euro 2012 i w latach kolejnych. Ze szkoleń będą mogły skorzystać osoby zatrudnione w takich branżach, jak transport kolejowy, transport miejski, gastronomia, handel czy instytucje publiczne realizujące zadania z zakresu rekreacji i sportu, pomocy medycznej oraz porządku i bezpieczeństwa publicznego (w zależności od specyfiki regionu).

Projekt Akademia Euro realizowany przez spółkę PL.2012 we współpracy z województwami, w których odbędzie się Turniej, finansowany jest ze środków Unii Europejskiej.

Na stronie www.akademiaeuro.pl można znaleźć formularz zgłoszeniowy, szczegółowo i przystępnie opisane zasady rekrutacji na szkolenia, profil uczestnika oraz kontakt do biura Akademii Euro w regionie. Osoby, które zapraszamy na szkolenia w ramach Akademii Euro, to - w zależności od regionu - pracownicy instytucji publicznych, miejskich i firm handlowych oraz usługowych, które działają na terenie województw, w których odbędzie się Turniej. Powinni reprezentować branże określone dokładnie w każdym z regionów. Muszą pracować w bezpośrednim kontakcie z turystami zagranicznymi i zadeklarować, że w trakcie Euro 2012 będą działać w miejscach największego natężenia ruchu turystycznego, mówi Monika Jakubiak, kierownik strategiczny Akademii Euro w spółce PL.2012.

Na stronie internetowej jest też dokument "Mobility Concept Akademia Euro" umożliwiający precyzyjne określenie, czy osoba pracująca w handlu lub gastronomii, która chce skorzystać ze szkoleń w ramach Akademii Euro, pracuje w lokalizacji spełniającej kryteria zgłoszenia się do projektu. Strona zawiera też kalendarz szkoleń. Każdy z odwiedzających może się zapisać na newsletter, lub skorzystać z kanału RSS umożliwiającego bieżące otrzymywanie wszelkich nowych informacji na temat Akademii Euro.

Akademia Euro to system szkoleń dla osób, które będą miały bezpośredni kontakt z turystami odwiedzającymi Polskę w czerwcu 2012 roku i w latach kolejnych. Inicjatorem projektu jest spółka Ministra Sportu i Turystyki PL.2012 , a realizowany będzie wspólnie z Urzędami Marszałkowskimi Województw: Dolnośląskiego, Wielkopolskiego, Pomorskiego i Mazowieckiego.

Więcej na temat Akademii Euro znajduje się na stronie www.akademiaeuro.pl

źródło: www.2012.org.pl
zdjęcie: www.akademiaeuro.pl

logo footer