BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Certyfikat elementów wyposażenia skateparków

W związku z tym, że skateparki stały się jednym z popularniejszych miejsc rozrywki w ostatnim czasie, powstała usługa "Certyfikacji elementów wyposażenia skateparków" sprawdzająca bezpieczeństwo użytkowników korzystających z tych obiektów.

Usługa "Certyfikacji elementów wyposażenia skateparków" dotyczy certyfikacji na Znak Zgodności Test+Monitoring, potwierdzającej bezpieczeństwo w oparciu o badania wyrobów zgodnie z wymaganiami normy oraz monitoring miejsca produkcji mający na celu zapewnienie stabilności procesu produkcyjnego oraz powtarzalności produkowanych wyrobów.

Podstawę certyfikacji stanowi norma: PN-EN 14974 - urządzenia dla użytkowników sprzętu rolkowego.

Producent posiadający certyfikat niezależnej jednostki ma pewność, iż produkcja w jego zakładzie przebiega w sposób prawidłowy i, dzięki współpracy z ekspertami, jest ciągle doskonalona. Właściciel i użytkownicy skateparku mają natomiast gwarancję, że wyroby na placu są bezpieczne, sprawdzone przez niezależnych fachowców.

"Certyfikat elementów wyposażenia skateparków" wydaje między innymi firma TÜV Rheinland Polska, która ma w swojej ofercie kulę do badania bezpieczeństwa na boiskach i placach zabaw.

źródło: TÜV Rheinland Polska
zdjęcie: www.techramps.com

logo footer