BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Aquatrainer Swim SPA - nowość od Hydropool

Firma Hydropool wprowadziła na polski rynek urządzenie o nazwie Aquatrainer Swim SPA. Urządzenie to dedykowane jest dla hoteli, ośrodków SPA lub klubów Fitness.

Urządzenie to również nadaje się dla klientów indywidualnych: do przydomowego SPA oraz pokoi kąpielowych.

Aquatrainer Swim SPA firmy Hydropool, które swoje zastosowanie znajdzie m.in. w klubie fitness, to urządzenie które łączy w sobie kilka funkcji w jednym basenie. Aquatrainer Swim SPA to jednocześnie:

- bieżnia pływacka, w której można wypocząć!
- basen termalny z funkcją sauny!
- Aquaaerobik wzbogacony hydromasażem!
- basen i jacuzzi w jednym!
- trening, zabawa, pływanie, masaż i relaks

Zalety systemu to między innymi:

- Czterowarstwowa akrylowo-polimerowa niecka

Wszystkie niecki Aquatariner Swim Spa są próżniowo formowane z najwyższej jakości specjalnego, grubego akrylu. Po próżniowym uformowaniu nakładana jest warstwa winylu wzmocniona włóknem szklanym, by zagwarantować doskonałe połączenie finalnej struktury niecki. Kilka warstw poliestrowych wzmocnionych włóknem szklanym gwarantuje jedną z najtwardszych skorup, stosowanych w przemyśle.

- Kształt niecki

Unikatowy design oraz szczegółowo opracowany kształt niecki basenu, sprawiają że Aquatarainer Swim Spa oferuje dużą i wolną od barier część do pływania. Tak zaplanowany kształt Aquatrainera blokuje wodę w zakolach w tylnej części basenu przy filtrze, dzięki czemu woda nie powraca do przedniej części. W efekcie pływanie staje się naturalne i pozwala na znakomity relaks i odpoczynek.

- Przeciwprąd

Przeciwfala w Aquatrainer Swim Spa jest generowana przez dwa specjalne, opatentowane "szeroko-źródłowe natryski falowe" oraz dodatkową trzecią dyszę kierunkową. Ten nowoczesny system natrysków falowych opracowany specjalnie dla Hydropool Swim Spa, daje ogromną moc przeciwprądu oraz eliminuje turbulencje. Moc przeciwprądu jest w pełni regulowana, co gwarantuje efektywne pływanie zarówno wytrawnym sportowcom, jak i osobom słabiej pływającym czy dzieciom.

- Siedziska

Aquatrainer Swim Spa jest wyposażony w dwa ergonomiczne i doskonale dopasowane do kształtu ciała siedziska, dzięki którym poczujesz się niezwykle komfortowo i które pozwolą Ci na pełen relaks.

- Dodatkowa dysza kierunkowa

Aquatrainer Swim Spa wyposażony jest dodatkowo w specjalną kierunkową dyszę, która doskonale wzmacnia siłę przeciwprądu, pozwalając na ustawienie strumienia w zależności od Twoich potrzeb i umiejętności pływania

- Siedziska z hydromasażem

Każde z dwóch siedzisk ma 8 dysz hydroterapeutycznych z możliwością pełnej regulacji mocy masażu, dzięki czemu każda część ciała zostanie wymasowana, a Ty poczujesz się wyjątkowo odprężony

- Izolacja niecki

Aby utrzymaniu temperatury wody w korzystanie z Aquatrainer Swim Spa było ekonomiczne, jego niecka pokryta jest specjalną pianką termoizolacyjną, o strukturze komórek zamkniętych, czterokrotnie gęściejszą od powszechnie stosowanych na rynku.

- System ozonowania wody

W standardowym wyposażeniu Aquatrainer Swim Spa zastosowano system ozonowania wody, by była ona odpowiednio natleniona, co zapobiega tworzeniu się glonów, bakterii i innych drobnoustrojów.

- Dysze ssące

Zainstalowane na schodach i przy dolnej części basenu dysze ssące, zapewniają maksymalnie wydajny przepływ wody. Dzięki nim zasysana przez pompę woda niezwykle szybko wchodzi do obiegu, zapewniając silny przeciwprąd, oraz wydajny system filtracji.

- Skimmer

Powierzchniowy oczyszczacz (skimmer) doskonale wyłapuje wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni wody (liście, włosy, owady itp). Dzięki niemu woda pozostaje czysta, a korzystanie z Aquatrainer Swim Spa komfortowe i przyjemne. Dodatkowo gwarantuje bardzo wydajny przepływ wody niezbędny w procesie filtracji.

- System filtracji

Aquatrainer Swim Spa posiada unikatowy, ciśnieniowy system filtracji wody. Wszelkie zanieczyszczenia poprzez skimmer i dysze ssące doprowadzane są pod ciśnieniem do zewnętrznej komory ponad 50 cm filtra, który doskonale je zatrzymuje. Dzięki temu woda jest krystalicznie czysta przez bardzo długi czas.

- Wzmacnianie siły masażu i przeciwprądu powietrzem

Aquatrainer Swim Spa wyposażony jest w trzy sterowniki pozwalające na dodawanie powietrza do dysz hydroterapeutycznych oraz dodatkowej dyszy kierunkowej, co wzmacnia zarówno siłę masażu jak i moc przeciwprądu.

- Automatyczny dozownik środków uzdatniających wodę

Zainstalowany w Aquatrainer Swim Spa dozownik środków uzdatniających automatycznie dezynfekuję wodę, poprzez zaaplikowanie kapsułek chlorowych, bromowych lub na bazie aktywnego tlenu. Pozwala to na jak najdłuższe korzystanie z czystej i wolnej od bakterii wody, bez konieczności jej częstej wymiany.

- Pływająca pokrywa termoizolacyjna

Aquatrainer Swim Spa ma w standardowym wyposażeniu specjalną pokrywę bąbelkową, która chroni przed utratą ciepła, jak również przed parowaniem w przypadku instalacji basenu w pomieszczeniu.

źródło i zdjęcie: Hydropool

logo footer