BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Wnioski o dofinansowanie budowy "Białego Orlika" na rok 2011

Do końca lipca można składać wnioski o dofinansowanie budowy "Białego Orlika", czyli lodowiska w ramach pilotażowego rządowego programu. Wnioski mogą składać gminy i powiaty, które chcą na swoim terenie postawić takie lodowisko.

Ministerstwo Sportu i Turystyki opublikowało opracowane i zatwierdzone przez ministra założenia pilotażowego programu budowy składanych lodowisk sezonowych oraz lodowisk stałych "Biały Orlik". Zgodnie z założeniami lodowiska muszą zostać umiejscowione na terenie kompleksu sportowego, powstałego w ramach programu "Moje Boisko-Orlik 2012".

Wskazani przez Urzędy Marszałkowskie potencjalni beneficjenci programu "Biały Orlik", występują do Ministerstwa Sportu i Turystyki z wnioskiem o dofinansowanie budowy "Białego Orlika" na rok 2011 w terminie do 31 lipca 2011 r. Termin realizacji zadania to 31 grudnia br.

Celem programu jest udostępnienie społeczeństwu nowoczesnych lodowisk oraz popularyzacja zimowych dyscyplin sportowych takich jak łyżwiarstwo i hokej na lodzie.

Kwota środków budżetowych przeznaczona na realizację zadań objętych programem, wynosić będzie 50% kosztów kwalifikowanych zadania, nie więcej jednak niż 300.000 zł brutto.

źródło i zdjęcie: www.portalsamorzadowy.pl

logo footer