BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Spotkanie zarządu spółki PL.2012 z wrocławskimi koordynatorami Euro 2012

8 lipca br. odbyło się spotkanie zarządu spółki PL.2012 z zespołem wrocławskich lokalnych koordynatorów przygotowań do UEFA EURO 2012TM. Na spotkaniu omawiano takie obszary przygotowań jak m.in.: stadion, transport czy strefy kibica.

W ramach wspólnej realizacji i koordynacji wielu projektów organizacyjnych i społecznych omówiono postęp prac szczególnie w zakresie projektów ogólnokrajowych, takich jak Akademia EURO, Polish Pass, "Wolontariat - włącz się!". Na spotkaniu zarządu spółki PL.2012 z zespołem wrocławskich koordynatorów do spraw Euro 2012 omawiano przygotowania w obszarach: stadion, transport, strefa kibica, bezpieczeństwo, opieka medyczna i ratownictwo, własność intelektualna i zakwaterowanie

Prezes PL.2012 Marcin Herra podkreślił, że sprawna obsługa na lotniskach, dobrze funkcjonujący transport publiczny oraz pomoc kibicom przez przygotowanych wolontariuszy to główne zadania projektów organizacyjnych. Już w październiku rozpocznie się rekrutacja 3000 wolontariuszy w całym kraju, z czego 650 we Wrocławiu w ramach Wolontariatu Miast-Gospodarzy.

W spotkaniu zarządu spółki PL.2012 z zespołem wrocławskich koordynatorów do spraw Euro 2012 wzięli udział również koordynatorzy regionalni projektów Kibice Razem, "Wolontariat - włącz się!" i Akademia EURO. Było ono także okazją do bezpośredniej dyskusji na bieżące tematy z zarządem spółki PL.2012. Stała wymiana informacji na temat działań lokalnych i ogólnokrajowych w projekcie Euro 2012 jest podstawą dobrej współpracy i skutecznego zarządzania w procesie przygotowań, który obejmuje 252 projekty organizacyjne, 219 infrastrukturalnych, 16000 zadań projektowych i ponad 172 interesariuszy.

źródło i zdjęcie: www.2012.org.pl

logo footer