BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Program "Animator - Moje Boisko ORLIK 2012" - nabór wniosków

Do 16 sierpnia br. trwa nabór wniosków do III edycji programu "Animator - Moje Boisko ORLIK 2012". Ministerstwo Sportu i Turystyki chce w 2011 roku uruchomić ten projekt na wszystkich wybudowanych Orlikach.

Projekt programu "Animator - Moje Boisko ORLIK 2012" polega na udziale finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki w pokryciu kosztów zatrudnienia animatorów - osób organizujących i prowadzących zajęcia sportowo-rekreacyjne na orlikach.

Samorządy mogą zgłosić jedną osobę (instruktora, trenera lub nauczyciela wychowania fizycznego) przypisaną do każdego oddanego do użytku boiska. W uzasadnionych przypadkach można zgłosić dwie osoby przy założeniu, że kwota przyznanej przez ministerstwo dla danego obiektu dotacji, będzie podzielona na dwie osoby.

Na podstawie złożonego wniosku do udziału w programie "Animator - Moje Boisko ORLIK 2012", po zawarciu stosownej umowy, każdy animator dostanie do 1 tys. zł brutto miesięcznego wynagrodzenia, przez okres maksymalnie 9 miesięcy w roku. W przypadku zgłoszenia dwóch osób, każdy otrzyma po 500 zł.

Samorządy we wniosku muszą zadeklarować, że zagwarantują drugą część wynagrodzenia animatorów w wysokości co najmniej równoważnej kwocie dotacji proponowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Wnioski o dział w III edycji programu "Animator - Moje Boisko ORLIK 2012" należy kierować do Zarządu Głównego Szkolnego Związku Sportowego, ul. Mokotowska 24/V p. lok. B, 00-561 Warszawa.

źródło: GK
zdjęcie: www.polskalokalna.pl

logo footer