BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Niedzielny Spacer po Stadionie Narodowym

24 lipca br. odbył się Niedzielny Spacer po Stadionie Narodowym w Warszawie. Uczestniczyło w nim aż 75 tysięcy osób.

Ze względu na licznie przybywających spacerowiczów, kilkanaście minut przed godziną 10:00 bramy Stadionu zostały otwarte. Od tego momentu, do godziny 18.00, średnio 9 tysięcy ludzi na godzinę nieprzerwanie przychodziło na Stadion Narodowy w Warszawie.

Niedzielny Spacer po Stadionie Narodowym w Warszawie to początek cyklu dni otwartych, które będą organizowane w każdą niedzielę września br.

Największą atrakcją podczas Niedzielnego Spaceru była możliwość wypróbowania zamontowanych krzesełek stadionowych na trybunie tzw. biznesowej, do której ustawiała się długa kolejka.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się także punkt rekrutacyjny na Członków Służby Informacyjnej na Stadionie Narodowym w Warszawie tzw. Stewardów. Formularze zgłoszeniowe pobrało kilka tysięcy osób!

Wśród gości specjalnych, którzy udzielali wywiadów obecni byli Minister Sportu i Turystyki Adam Giersz, Katarzyna Łęgiewicz, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ, Roman Kosecki, Marcin Herra Prezes PL.2012, Elżbieta Lipska, Koordynator ds. zabezpieczenia medycznego UEFA EURO 2012™.

Organizację Niedzielnego Spaceru po Stadionie Narodowym w Warszawie dzielnie wspierali wolontariusze rekrutowani przez Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy.

Partnerem Niedzielnego Spaceru po Stadionie Narodowym w Warszawie było Radio Zet.

źródło i zdjęcie: www.stadionnarodowy.org.pl

logo footer