BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Oficjalne otwarcie Orlika w Ciepłowodach

W środę 20 lipca 2011 roku odbyło się otwarcie kompleksu boisk sportowych "Orlik" przy Zespole Szkół Samorządowych w Ciepłowodach.

Uroczystość oficjalnego otwarcia "Orlika" w Ciepłowodach rozpoczął Wójt Gminy Ciepłowody. Budowę "Orlika" rozpoczęto w kwietniu 2011 roku, a już w lipcu zakończono inwestycję.

W swoich wystąpieniach gospodarze i goście zachęcali do korzystania z obiektu dzieci, młodzież, starszych, pasjonatów sportu i tych, którzy swoją przygodę ze sportem dopiero zaczynają. Podsumowano, iż budowa "Orlika" w Ciepłowodach to bardzo duże przedsięwzięcie, na tak mała gminę. Orlik to prezent dla wszystkich mieszkańców Gminy - tymi słowami zakończył swoje przemówienie Wójt Gminy Ciepłowody, Jan Bajtek. Następnie Wójt Gminy Ciepłowody wręczył osobom, które przyczyniły się do powstania kompleksu, pamiątkowe piłki z herbem Ciepłowód i logo "Orlika".

Uroczystego otwarcia "Orlika" w Ciepłowodach dokonano poprzez symboliczne przecięcie wstęgi przez Sekretarza Stanu Ministerstwa Sportu i Turystyki - Ryszarda Stachurskiego, Wicemarszałka Jerzego Łużniaka, Starostę Powiatu Ząbkowickiego Romana Festera oraz Wójta Gminy Ciepłowody Jana Bajtka. Po części oficjalnej zaproszeni goście mieli okazję samodzielnie przetestować jakość nawierzchni boiska poprzez udział w turnieju rzutów karnych. Na zakończenie na boisku rozegrano pierwszy mecz - policjanci kontra strażacy.

Na boisko będą miały wstęp wszystkie osoby, które chcą aktywnie spędzać czas. Dodatkowo opiekę nad kompleksem sportowym ma sprawować, animator, który będzie prowadził zajęcia dla najmłodszych, przekazywał sprzęt sportowy, oraz rezerwował terminy gier.

źródło i zdjęcie: www.cieplowody.pl

logo footer